Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Těžkooděnci po brutálním napadení číšníka zadrželi nevinné Izraelce. Policie se neomluví

Skupinka agresorů napadla v centru číšníka. Policie ale zadržela
nejdříve nevinné Izraelce.
+ Dalších 8 fotografií
Není tomu dlouho, co byl v Praze brutálně napaden číšník, který skupinku Turků žijících v Nizozemsku upozornil, že není vhodné požívat v restauraci vlastní alkohol. Policie posléze omylem zadržela nejdříve nevinné Izraelce, kteří s napadením neměli nic společného. Ministr vnitra v demisi Lubomír Metnar ale tvrdí, že strážci zákona se omlouvat nemusí.

Brutálně napaden byl číšník restaurace v centru Prahy, který se snažil zachovat slušně a taktně upozornil skupinku Turků žijících v Nizozemsku, že vlastní alkohol se v restauraci nepožívá, a že jim rádi připraví nový stůl, až dopijí.

Situace se vyhrotila kvůli přílišné agresivitě zahraničních hostů a číšník skončil v nemocnici. Policie začala po pachatelích pátrat, jenže se přehmátla. Těžkooděnci tak místo násilníků nejprve zadrželi sedm nevinných Izraelců v pražském hotelu Astoria.

Jeden ze zahraničních turistů musel být po zákroku ošetřen. „Bohužel, stane se, že i speciální jednotka někdy zadrží podezřelého a nakonec se ukáže, že to není on. Takové věci se stávají,“ prohlásil ministr vnitra v demisi Lubomír Metnar pro Aktuálně.cz. K oficiální omluvě prý nevidí důvod.

Mohlo by vás zajímat

Další články