Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Těžko uvěřitelná tragédie: Mladík chtěl překvapit svou přítelkyni zásnubami, zabili ho po cestě

Zdroj: Facebook

Měla to být dlouhá cesta za štěstím, nakonec to skončilo tak tragicky, jak si nikdo nedovede představit. Kevin Adorno (28) a jeho přítelkyně Elyse Fuggetta měli mezi sebou zrovna v ten čas rozdíl několika stovek kilometrů, on byl v Marylandu a ona v Miami, proto se Kevin rozhodl udělat další životní krok a svou holku překvapit.

Sedl na kolo a chtěl na něm ujet skoro neuvěřitelných tisíc sedm set kilometrů, což vám autem, když jste tedy na rychlé dálnici a není provoz, trvá asi tak 16 hodin, aby ji v cíli své cesty požádal o ruku a svým namáhavým skutkem tak dal najevo, jak ji miluje. Jenže do cíle nikdy nedojel, ač ho měl na dosah.

Kevinova přítelkyně na něj v Miami čekala, ale bez vědomí žádosti o ruku, ale na floridské Vero Beach došlo k nepochopitelné tragédii Kevin si šel koupit jídlo do fastfoodu, a když vyšel ven, zaútočil na něj psychicky nemocný bezdomovec Rene Herrera Cruz a Kevina ubodal.

Těžko uvěřitelný příběh má i velmi chabé vysvětlení, motiv útoku se totiž ani po několika výsleších nepovedlo prokázat, ale bezdomovec má nejspíš těžkou formu schizofrenie a k vraždě neznámého muže ho "navedly hlasy".

Ačkoliv je rodina Kevina i jeho nikdy oficiálně nepožádaná snoubenka v šoku, přeci jen jeho příběh má tak trochu dobrý konec. Kevinův desetiletý synovec Sebby se totiž rozhodl, že cestu dokončí na kole za svého strýce. Založil fond GoFundMe a peníze z něj půjdou na podporu lidí a rodin, kteří chtějí cestovat po Americe nebo jezdit na výlety, ale nemohou si to finančně dovolit.

Související články

Další články