Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Těžko přístupný terén nebo zdravotní omezení? Dnes si můžete nakoupit z pohodlí domova kamkoliv po Čechách

Těžko přístupný terén nebo zdravotní omezení? Dnes si můžete nakoupit z pohodlí domova kamkoliv po Čechách
Zdroj: Tesco
Tesco Zásilka
Bydlíte nebo máte chatu, kde trávíte léto, ve špatně dostupné oblasti a limituje vás to tak v možnostech nákupů? Trpíte zdravotním omezením a nemůžete tak řídit auto, proto je pro vás obtížné si nakoupit? Pak právě pro vás, ale i pro všechny ostatní, kteří nechtějí ztrácet svůj drahocenný čas v supermarketu, je tu nová služba, která vám sice nepřiveze nákup až na kraj světa, ale až na samotný kraj České republiky určitě.

Léto je v plném proudu a vy trávíte většinu času na chalupě, kam jezdí autobus jednou denně a řidičák prostě nevlastníte. Je pak naprosto přirozené, že se pro vás pak nákupy stanou noční můrou. Jak zkoordinovat čas s rodinou, práci a ještě nákupy v supermarketu, které vám zaberou hodiny času? Stačí vyzkoušet novou službu Tesco Zásilka, díky které si můžete vybrat z nabídky téměř 4 000 produktů, které vám budou doručeny kamkoliv v rámci České republiky.

Vyberte si službu na míru

Pokud tedy žijete v nejsevernějším městě republiky, nebo se právě nacházíte na jejím nejzápadnějším cípu, od této chvíle to pro vás není žádný problém. Nákupy vám budou doručeny kamkoliv! Zákazníci mohou jednoduše objednávat nákupy z pohodlí svého domova na webových stránkách Tesco Online Nákupy. Stačí si jen ověřit zadáním poštovního směrovacího čísla, která ze služeb je v jejich místě dostupná. V případě, že se zákazníci nachází v oblasti, která není v současnosti pokrytá službou Online nákupy, mohou využít právě službu Tesco Zásilka.

Průkopník online nákupů

Tesco je v Česku průkopníkem online nákupu potravin. A služba Tesco Zásilka navíc zákazníkům pomůže ušetřit značný čas tím, že přináší výběr a sortiment menší prodejny na kterékoliv místo v České republice. Společnost Tesco uvedla na trh službu Tesco zásilka poprvé letos v dubnu v podobě předem připraveného balíčku nezbytných trvanlivých potravin a hygienických potřeb ve snaze pomoci zákazníkům, pro které bylo obtížné se dostat do obchodů a nakoupit si. Nyní službu zdokonalila a připravila nabídku trvanlivých potravin a potřeb pro domácnost tak, aby co nejlépe vyhovovala potřebám zákazníků.

Výhody Tesco Zásilky

„Mezi hlavní výhody služby Tesco Zásilka patří stejná cena produktů jako v kamenných obchodech Tesco, snadné a pohodlné objednání pro každého, dostupnost v celé České republice a možnost objednat nákupy nejen sobě, ale například svým rodičům žijícím na vesnici, nemocným příbuzným či jako dárek přátelům, které nemůžete navštívit,“ vysvětluje hlavní výhody služby Patrik Dojčinovič, výkonný ředitel Tesco pro ČR.

Cena a podmínky doručení

Ani cena není nijak závratná. Doručení Zásilky je zpoplatněné fixní částkou 99 Kč. Jedinou podmínkou je velikost a hmotnost nákupu. Produkty se musí vejít do krabice o rozměrech 54 x 34 x 22 cm. Maximální hmotnost nákupu může být 80 kg (1 krabice může vážit maximálně 15 kg).

Související články

Další články