Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Těžko byste ho poznali! Jak dnes vypadá slaďouš z první řady SuperStar?

Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
V roce 2004, když se coby finalista objevil v pěvecké show SuperStar, si ho zamilovaly tisíce pubertálních dívek a házely mu na pódium spodní prádlo. Julian Záhorovský (33) se za tu dobu ale hodně změnil. Dnes je z něj vyzrálý blonďák, kterého byste na ulici jen těžko poznali...

Juian měl kariérně hodně našlápnuto, a to především kvůli svému vzhledu... Jenže s časem se Julian začal vytrácet z hudebního pole a jeho sláva uvadala jako nezalévaná květina. Nakonec se pustil do studií a v roce 2011 dokončil magisterský obor Sociální a mediální komunikace.

Hudba šla na druhou kolej, když pracovní místo našel jako tiskový mluvčí Pražských služeb, kde působil do roku 2013. Později našel uplatnění coby specialista přes sociální sítě pro Českou poštu. Hudbě se ale věnuje opět na sto procent a je k vidění jako frontman se svou kapelou Sabrage, která vystupuje na nejznámějších českých festivalech jako Rock for people a České hrady. Znovu tak obnovil svou hudební kariéru, která tak jako v minulosti míří strmě vzhůru...

"S kapelou hodně vystupujeme a jedu opět naplno. Užívám si života a hudby. Kromě toho, že opět vystupuji, tak i stárnu jako každý jiný," řekl pro eXtra.cz s úsměvem kdysi vyhlášený "šampónek".

Dnes má Julian blond vlasy a výraz muže, který hodně prožil. Jak aktuálně vypadá a jak vypadal v SuperStar, porovnejte v galerii.

Související články

Další články