Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Těžkej Pokondr v Blikanci: Šilhavému věříme, i když je to slávista! A co Jarolím?

+ Další fotografie
Nový díl Blikance Tomáše Řepky měl tedy grády! Pozvání totiž přijali moderátoři a hudebníci v jednom Roman Ondráček (52) a Miloš Pokorný (54), kteří se proslavili díky své dvoučlenné kapele Těžkej Pokondr.

Jak Ondráček, tak Pokorný jsou známí také tím, že mají rádi fotbal. Pokorný v dětství fandil Liverpoolu, Ondráček je "od plenek" sparťan s velkým "S". A to se moc líbilo moderátorovi Blikance Tomáši Řepkovi, který je sparťanskou legendou.

Řepka se se svými hosty bavil například o novém reprezentačním trenérovi, kterým se před nedávnem stal Jaroslav Šilhavý, bývalý lodivod pražské Slavie.

"Držím mu palce, mně je pan Šilhavý sympatický," poznamenal na úvod Pokorný.

"Myslím, že má výsledky za sebou dobrý, jde jen o to, aby nahodil klukům sebevědomí. Přebírá to ve velmi, velmi špatném období. Budu mu velmi držet palce," dodal dále naprosto vážným tónem muž, který je znám pro svůj smysl pro humor.

A podobným tónem o Šilhavém mluvil i jeho kamarád a kolega Roman Ondráček. "Je mi sympatický i proto, že stejně jako my má vousy. I když Jarolím (bývalý reprezentační kouč, pozn. red.) měl taky trochu biebra (bradku)," dodal Ondráček.

"Ale je to slávista," namítl moderátor Řepka, který je znám tím, že klub z Edenu mu příliš nevoní.

A jak na sešívané srdce Jaroslava Šilhavého reagovali představitelé Těžkýho Pokondra? Podívejte se na celé video, které naleznete nad článkem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy