Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Tragédie Romana Hamrlíka: Hvězdě Nagana zemřel devítiletý syn a zkrachovalo manželství

Bývalý český hokejový obránce Roman Hamrlík.
Zdroj: Profimedia
Smutný osud

Bývalý český hokejový obránce Roman Hamrlík (47) si prošel těžkými životními etapami. Stejně jako Davida Pastrňáka, který přišel na konci června o novorozeného syna, podobná tragédie zastihla také šampiona z Nagana. K tomu všemu se mu navíc rozpadlo už druhé manželství. 

Roman Hamrlík byl sice úspěšný na ledě, v soukromém životě se mu ale příliš nezadařilo. První manželství s Nikol, s níž má dospělou dceru Natálii, mu nevydrželo a rozpadlo se.

Poté potkal o deset let mladší Kanaďanku Cynthii, do níž se bezhlavě zamiloval a svatba proběhla v kostele v kanadském Montrealu. Když skončil s hokejem, přestěhovali se společně i s jejím malým synkem Jamesem z předchozího vztahu do Kostariky. K tomu se jim před pěti lety narodila dcerka Billie Rose a vypadali jako rodina z pohádky.

Těžký rok

Jenže v roce 2021 se vše zbortilo. „Ano, Roman se rozvádí,” potvrdil Blesku blízký zdroj. Dodal také, že jsou ve hře veliké peníze a také početný majetek v Kanadě nebo Karibiku. To ale není všechno, co tento rok pár zasáhlo. Dne 5. června náhle zemřel teprve devítiletý James, kterého Roman Hamrlík téměř celý život vychovával.

Podle všeho se mělo jednat o otravu krve. „Po krátké nemoci spojené s dalšími komplikacemi jsme v nemocnici přišli o našeho malého Jamese. Stále se snažíme zjistit bližší podrobnosti, dejte nám prosím čas,“ napsal na svůj Facebook Cynthiin bratr Yan. Cynthiina rodina uspořádala na pláži pietní setkání a video sdílela na sociální sítě. Hamrlík už na něm však vidět není.

Úspěšná kariéra

Hamrlík začínal s hokejem v rodném Zlíně. V roce 1998 přivezl s nároďákem zlato ze zimních olympijských her v Naganu. 

Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy