Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Těžké Vánoce miliardáře Janečka: Jak kličkoval mezi všemi svými ženami?

Zdroj: profimedia
+ Dalších 6 fotografií
jak na to?
Karel Janeček (45) je jedním z mála mužů, kterým v této době procházelo mnohoženství. Milenka Lilia Khousnoutdinová mu před půl rokem porodila dceru Isabellu a Karel se nyní rozvádí s dosavadní manželkou Mariem Mhadhbi (34). I tak ale chtěl během svátků vidět své děti, a tak se setkal i se ženami, které mu je přivedly na svět.

Exmanželka Michaela půjčila Karlu Janečkovi na den dcery Viktorii a Amálii, prozatimní manželka Mariem za Karlem odvedla syna Yanise, sama však naštvaně odešla do hotelu. Milenka Lilia s dcerou Isabellou čekala na návrat svého partnera doma.

Mariem Mhadhbi si Karel vzal v roce 2015 a hned v létě 2018 mu milenka Lilia porodila dceru. Jak své ženě, tak své milence se Karel omluvil za trápení, kterým kvůli němu poslední dobou obě procházely. To ale zjevně nestačí, podle chování Mariem to vypadá, že s Karlem už má společného jen syna. Sotva mu ho předala, utíkala sama do hotelu.

Janeček se ohledně mnohoženství vyjadřuje otevřeně. „Jsem člověk, který je otevřený lásce. Nenechám se svázat společenskými konvencemi, předsudky a omezeností mnohých. Pevně věřím, že pravdivost a otevřenost jsou klíčové hodnoty pro kvalitní vztah lidí. Svoboda je pro mě na vrcholu lidských hodnot a jsem si vědom, že tímto postojem budím rozporuplné emoce,“ svěřil se miliardář.

Karel Janeček tak svůj Štědrý den strávil nejen se svými dětmi, ale částečně i s ženami svého života. Setkal se s exmanželkou Michaelou, brzy další exmanželkou Mariem a doma na něj čekala milenka Lilia s půlroční dcerou. Miliardářovy Vánoce tak musely být pořádně napjaté.

Související články

Další články