Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Těžké období syna Pepy Vojtka: Zažil šikanu v Ordinaci, Jovanka musela zasáhnout

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
ordinace
Syn rockera Pepy Vojtka (54) z Kabátu je v Ordinaci v růžové zahradě teprve pár týdnů a už jde do tuhého. Musel se zhostit náročného úkolu. Filípka, jehož je představitelem, začali šikanovat ve škole. Adam Vojtek (7) z toho byl špatný, dokonce musela zasahovat jeho maminka Jovanka (41).

První velká role a hned takhle náročná! Pepa Vojtek musí být pyšný, jeho „předposlední“ syn Adámek v Ordinaci exceluje. Po boku seriálových rodičů Radima Fialy a Jany Holcové ho čekala jedna z nejtěžších hereckých výzev.

Filípka Hanáka, kterého ztvárňuje, šikanují spolužáci. Zdálo se, že u Hanáka a jeho partnerky Zity našel krásné nové zázemí. Zita s Hanákem zaslepeni rodinnou idylkou ale nevidí, že s Filípkem se něco děje.

Výzva i pro Jovanku

„Máme radost, že se nám do role Filípka podařilo najít skutečně talentovaného dětského herce, Adámka Vojtka. Jeho postava Filípka Hanáka ponese těžké téma šikany ve škole a Adámek se tohoto úkolu zhostil skvěle. Jsme moc rádi, že ho máme a že ho natáčení Ordinace baví,“ řekla kreativní producentka Simona Matásková.

S přípravou na nelehký úkol Adámkovi pomáhala maminka Jovanka Vojtková. „Když jsme se spolu učili texty a vysvětlovali si tuhle situaci, Adam nechápal, proč Filípek o svém trápení mlčí, proč se rodičům nesvěří. Vysvětlila jsem mu, že ne každé dítě je k rodičům tak otevřené jako on k nám a že je moc důležité ukázat dospělým, jak některé děti mohou na šikanu reagovat," svěřila Jovanka s tím, že by tento příběh mohl pomoct rodičům i dětem v podobné situaci.

Související články

Další články