Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Těžké dusno v Survivoru: Jack se utopil ve svých lžích. Prosil mě, ať prohraju, tvrdí Radek

+ Dalších 11 fotografií

Jack Hamid vypadl ze Survivoru těsně před sloučením. Přestože Jack po konci duelu a následně i v pořadu eXtra Host uvedl, že při duelu s Radkem Polomíkem záměrně prohrál, aby mohl jít domů, jeho soupeř uvedl zcela odlišnou verzi. "Půl hodinu před duelem mě Jackie začal prosit, abych to vzdal a uvolnil mu místo, že má i lepší šanci," šokoval svými slovy Radek s tím, že Jack na něj dokonce vytvářel emocionální nátlak. 

Ve 22. díle drsné reality show Survivor 2024 se všechna pozornost upírala na jednoho z nejkontroverznějších hráčů Jacka Hamida, který vypadl v duelu s Radkem Polomíkem. Souboj spočíval v tom, že oba museli co nejdéle udržet tyčku mezi rukama. Jack ji pustil jako první a před svými soukmenovci a moderátorem Ondřejem Novotným řekl, že to záměrně zahrál tak, aby mohl jít domů.

Tato slova se ovšem nelíbila Radkovi. "Já nemám slov, přijde mi to jako slabošství. Ani z toho nemám radost, je mi z toho zle, prostě nemám slov," nebral si servítky zrzavý protivník, který se na Jackovu adresu vyjádřil i následující den.

Taktika postavená na lži

"Největší zklamání pro mě přišlo v tom, když půl hodinu před duelem mě prosil, abych to vzdal a uvolnil mu místo, že má i lepší šanci," svěřil se ostatním členům z kmene Radek s tvrzením, že všechny tahal za nos. Během svého působení v Survivoru totiž Jack zarytě tvrdil, že jeho cílem je se dostat do sloučení. Ve skutečnosti ale prý hrál jen taktickou hru, aby to vypadalo, že podceňuje své kvality.

Video: Jack Hamid byl hostem pořadu eXtra Host:

Hrdost nula

Když mu ale Radek řekl, že souboj zcela určitě nevypustí a bude bojovat, Jack ho prý začal citově vydírat. "Nejvíc mě zklamalo, když mi řekl, že asi bude muset zvážit naše kamarádství," uvedl Radek a dodal, že se Jack choval jako zdrcené dítě, které skáče a kope kolem sebe. Ostatní členové kmene dali Radkovi za pravdu. "Hrdost nula," pronesl šokovaný Samuel Krištofič alias Pirát.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy