Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Těžké dětství Ladušky z Like House: Matka popsala, jak otec zabil bratrance a žil dvojí život

Laduška z Like House: Matka popsala, jak otec zabil bratrance
Zdroj: Se souhlasem Lada Horová
+ Další 4 fotografie
rodina

Známá influencerka Lada Horová alias Laduška, která se proslavila především svou účastí v reality show Like House, se před nedávnem poprvé pochlubila svým otcem. S tím se dlouhé roky nevídala, protože Dalibor Hora žije v USA, kam dost možná prchl za očištěním svého jména. Jak jsme totiž psali, na povrch vyplula informace o tom, že Laduščin otec si odseděl trest za zabití svého bratrance. Skutečnost nyní potvrdila influencerčina maminka v barrandovském pořadu Drbny. Objasnila, jak se celý incident odehrál. 

Ladu Horovou alias Ladušku si mnozí pamatují z první série reality show Like House vysílané na TV Prima. Od té doby patří tahle mladá brunetka mezi nejznámější influencerky na české scéně a na sociálních sítích je tak přirozeně dost aktivní. Na rozdíl od valné většiny svých "kolegů" si ale soukromí příliš nehýčká a s fanoušky sdílí téměř každý moment svého života. A i když se netají ani perfektním vztahem se svou rodinou, otce ukázala nedávno vůbec poprvé.

Mělo to své důvody. Jak totiž vyplulo na povrch, její otec Dalibor Hora si v minulosti odpykal trest ve vězení. Za mříže ho soud poslal v roce 2007, a to za vraždu jeho bratrance. O případu informoval Deník.cz.

Skutečnost potvrdila Laduščina maminka

Na influencerku se ihned strhla lavina dotazů, zda jsou zprávy pravdivé. Laduška se však k situaci nevyjádřila. Nyní vše objasnila její maminka, která o temné minulosti svého exmanžela promluvila v pořadu Drbny. “Je to pravda. Můj bývalý manžel, který je mimochodem ale výborný táta, doopravdy zastřelil svého bratrance. Nebyla to vražda, bylo to neúmyslné zabití. Nebylo to jednoduchý, je to už 16 let a Laduška byla malá, byly jí 4 roky," rozpovídala se.

“Zkoušeli střílet, ale jeden z nich to odnesl. Tenkrát přijeli policajti a řekli mi, že jeden z Horů zemřel. My jsme napřed nevěděli který, nakonec to byl právě ten bratranec. Dalibor si to odpykal, lidi na nás řvali, že je to vrah. Měla jsem největší strach z toho, že to budou volat i na Ladušku," vzpomínala na těžké chvíle.

Laduščini rodiče se nakonec rozvedli

A i když Laduščina matka na svého manžela čekala, než ho propustí z vězení, nakonec přišel rozvod. “Čekala jsem na něj rok a půl. Všechno jsem zvládla - řídila jsem podniky, vychovávala jsem Ladušku, byla jsem na sebe strašně pyšná,” vzpomínala. Za rozvodem však nestál nešťastný incident, ale bolestivé zjištění.

Laduščina matka zjistila, že její manžel žije dva životy. Dalibor totiž udržoval vztah ještě s jinou ženou, se kterou dokonce vychovával další dítě. Laduška tak neměla nejspíše nejlehčí dětství, nyní ale svému otci po několika letech odpustila.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy