Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Těžké deprese Jiřího Krampola? Zprávy, že čeká už jen na smrt, vyděsily jeho fanoušky

Jiří Krampol se snažil statečně držet.
Zdroj: eXtra.cz/David Zápal
+ Další fotografie
PANIKA

Herec Jiří Krampol (83) má být psychicky naprosto zdeptaný, na pokraji sil, bez vůle žít. Pomalu má čekat, až ho „zavřou do penálu“. Takové zprávy si o sobě přečetl oblíbený umělec, který je taky bavič a moderátor.

Nestorovi české zábavy Jiřímu Krampolovi sice nedávno umřela manželka, ale že by kvůli tomu pomyslně složil zbraně, to sám odmítá.

Jiří Krampol: Pravda o depresi

„Nedávno jsem se podle jedné redaktorky zmítal v těžkých depresích a čekal jsem už jen na smrt. A ty deprese ve skutečnosti vypadaly tak, že jsem točil film a zábavné pořady, od rána do večera byl mezi lidmi, ať už se štábem, nebo s přáteli,“ směje se umělec, který má na požehnaný věk výbornou fyzičku.

Sice kvůli přetrhaným vazům v pravém koleni nemůže moc hbitě chodit, jinak ale stále posiluje a svůj umělý chrup má neustále od ucha k uchu.

Vděk osudu

„Lidé mě zastavovali a ptali se mě, jak se cítím. Přitom nemůžu ani dostatečně vyjádřit, jak jsem vděčný osudu, že takovej plesnivej dědek se má v 83 letech tak skvěle, jako se mám já. Mám práce víc než před desítkami let, je o mě zájem, kamarádi a kamarádky mě mají rádi…,“ vypočítává Krampol.

„Ano, umřela mi Hanička, moc mi chybí, ale rozhodně jsem se neuzavřel do sebe a žiju naplno,“ dušuje se herec s tím, že nechápe, kde lidé na takové nesmysly chodí.

Je pravda, že ti, kteří herce znají delší dobu, si naopak po smrti Krampolové všimli, že evidentně pookřál. Lituje její ztráty, ale už se nemusí každý den obávat, co zase jeho žena provede.

Již dříve eXtra.cz přiznal, že samota na něj někdy dolehne, když je doma sám. „To mi pak Hanička chybí. Přece jenom jsme spolu prožili třicet let, v dobrém i ve zlém. Ale nezhroutím se,“ věří.

Související články

Další články