Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Těžké časy pro ženskou sexualitu. Více než polovina žen nenávidí pohled na svoje nahé tělo

V dnešní době přijme své nahé tělo takové, jaké je, jen zlomek žen.

Bláznivá doba, která nepromíjí odlišnost nebo vady na kráse, si vybírá krutou daň na ženské psychice. Šest z deseti dívek a žen totiž přiznává, že projít nahá kolem zrcadla je pro ně hotovým utrpením.

Podle britských výzkumů ženy nejvíc trápí větší bříško, celulitida a vrásky. Třetina z dotazovaných přiznala, že jejich vztahy často končí na nedostatku sebevědomí. Čtvrtina z nich doma nemá žádné velké zrcadlo. Co se to děje?

Ženy jsou zahlceny informacemi o fyzické dokonalosti. O dokonalosti, která ale neexistuje. Je to jen optický klam. Denně čteme články o tom, jak ženy mají a nemají vypadat. V televizi vídáme jen krásné tváře a štíhlé postavy. Je nám vsugerováván model krásy.

Jedná se zkrátka o nemoc moderní společnosti. Nemoc zvaná „Takto máš vypadat“ se chytá za ruku s depresemi, alkoholem, poruchami příjmu potravy… Jak z toho ven?

„Společnost nemůžete převychovat ze dne na den. Nejlepším receptem je být nad věcí, držet si nadhled, nepodléhat. Stýkat se s pozitivně myslícími lidmi a najít si partnera, který miluje bez výhrad,“ radí psychologové.

Takže, dámy, neřešit a užívat si! O tom to tady přece je…

Mohlo by vás zajímat

Další články