Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Těžká zkouška pro hvězdu Ordinace: Neuvěříte, proč musí opustit manžela s dcerou!

+ Dalších 73 fotografií
Ordinace
Před herečkou Michaelou Badinkovou (40) stojí těžká zkouška, která zatíží především její manželství. K už tak časově náročné roli v Ordinaci v růžové zahradě si totiž přibere i slovenský seriál Sestřičky. Čeká ji tak pendlování mezi Prahou a Bratislavou, s milovaným mužem a starší dcerou se tak bude vídat velmi málo. Ta mladší bude cestovat s ní.

Michaela Badinková (40) všem utkvěla v paměti nejprve díky Básníkům, před třemi lety se z ní stala stálá tvář Ordinace v růžové zahradě. Teď ale přišla nabídka z hereččina rodného Slovenska.

Je tak nabíledni, že Badinková nemohla říct ne. Pendlování mezi Prahou a Bratislavou ale bude zatěžkávací zkouškou především pro manželství s Janem Teplým (42). Méně se s mámou bude vídat i dcera Evelínka (8).

Herečka už má ale plán, jak časově náročné přejíždění z jednoho města do druhého zvládne. „Starší dcera zůstane tady s tatínkem kvůli škole. Mladší Emilka (5) bude jezdit se mnou,“ prozradila webu super.cz. Tak snad všechno klapne tak, jak si Badinková představuje.

Mohlo by vás zajímat

Další články