Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Těžká výzva pro vévodkyni Kate: V tomhle jí nadobro zatnou tipec!

Ohromná výzva pro Kate Middleton!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 64 fotografií
Změna, na kterou se Kate Middleton (36) příliš netěšila, je za dveřmi. Po půl roce mateřské dovolené bude muset vévodkyně z Cambridge znovu naskočit do rozjetého vlaku jménem královské povinnosti. O bezstarostné radovánky s dětmi ji připraví už dnes!

Už potřetí se bude muset Kate Middleton smířit s tím, že se o její děťátko bude z velké části starat někdo jiný. U prince George (5) i princezny Charlotte (3) to vždy nesla statečně, teď bude muset svěřit do péče chův malého prince Louise (5 měsíců).

S tím byla od letošního dubna na mateřské dovolené a na veřejnosti se objevovala minimálně. Království si ji ale žádá, a tak bude muset do šlechtického vlaku naskočit znovu.

Podzim bude pro vévodkyni z Cambridge skutečně nabitý státnickými povinnostmi. Naštěstí bude po jejím boku, jako ostatně pokaždé, stát princ William. Volno skončí Kate už dnes a pak se nezastaví. V pátek 12. října se totiž vdává princezna Eugenie (28). Bere si zámožného obchodníka s vínem Jacka Brooksbanka.

Další významnou akcí, na které nebude smět chybět vůbec nikdo z královské rodiny, bude listopadová oslava sedmdesátin prince Charlese (69).

Když pomineme službu pro království, bude mít Kate plné ruce práce i se svou mladší sestrou. Pippa Middleton (35) má totiž na podzim termín prvního porodu a určitě bude potřebovat spoustu rad. Miminko čeká se svým milionářem Jamesem Matthewsem (43).

Mohlo by vás zajímat

Další články