Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Těžká rána pro image Davida Beckhama! Do médií unikly jeho e-maily a je z toho pěkný SKANDÁL!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Legendární fotbalová hvězda si svou e-mailovou poštu asi za rámeček nedá. Do médií, údajně kvůli hackerům, unikly e-maily z Davidovy soukromé pošty. A je tedy o co stát. Slavný miláček žen totiž není až zase takový svatoušek a podle všeho mu jde hlavně o sebe. Nechutně zneužíval charitu a urážel slavnou zpěvačku!

Vypadá to, že David Beckham se snažil svou charitativní činností pouze zlepšit svou image, aby získal rytířský titul. O ten usiluje už pěknou řádku let, jenomže bohužel asi stále není až taková celebrita.

Peprnou raritkou jsou informace, že Beckham odmítl věnovat 800 tisíc liber na fond dobročinné večeře UNICEF v Šanghaji z vlastní kapsy. Skrze fond však propaguje svoje zájmy. Nebo si nechal proplatit letenku na Filipíny za 6685 liber od UNICEF, přesto, že mu sponzory bylo hrazené soukromé letadlo. Poté vyžadoval zaplacení ubytování v luxusním resortu Toliko pouze k jeho charitativní činnosti.

Je však vidět, že na rytířském řádu mu velmi záleží, protože když jej nezískal, označil členy výboru, kteří řády udělují, za "nevděčné čur*ky". Neodpustil si ani poznámky na adresu známé operní zpěvačky Katherine Jenkinson, když získala Řád Britského impéria. Ten Beckham získal v roce 2003. „Za co? Kvůli tomu, že zazpívala na ragby, vyrazila za vojáky a přiznala se, že brala kokain?“ stálo v jeho poště.

Jaké následky to bude mít pro Beckhamovu image či budoucí kariéru, zatím můžeme pouze spekulovat Pravost e-mailů je podle všeho diskutabilní. Některé údajně byly pravé, jiné ne. Ovšem takovému rytířskému řádu může David udělat pa pa! Po takovém skandálu ho vysněná pocta čeká asi jen těžko! Už to tak bývá, kdo chce víc, nemá nic!

Související články

Další články