Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Těžce zkoušená Týnuš Třešničková: Léčba se komplikuje, ale TOHLE ji drží nad vodou

Zdroj: archiv
+ Dalších 57 fotografií
Čerstvé zprávy
Vůbec nečekala, že na nemocničním lůžku bude upoutaná tak dlouho. Týnuš Třešničková (23) se měla vrátit domů už na vánoční svátky. To neklaplo a v tureckém Istanbulu jí léčí vážné popáleniny už sedmým měsícem. Jak jsme na eXtra.cz exkluzivně informovali, u Týnuš se vyskytly komplikace. Přestože neví, na čem je, jedna věc ji přece jenom drží nad vodou!

Chtěla by se vrátit do Česka, ale zatím nemůže. Týnuš Třešničková (23) pořád neví, kdy přesně se z Turecka dostane. Léčba popálenin, které utrpěla v záři při ohnivé show, postupuje pomalu.

Navíc se v ní vyskytly nečekané problémy, jež brzdí návrat krásné youtuberky domů. "V léčbě jsou komplikace. Oba bychom si přáli, aby byla zpět v Česku, ale zatím je to takhle,“ svěřil eXtra.cz její přítel Viktor Hajíček (33).

Třešničková se však nevzdává a bojuje s hlavou vztyčenou. „Co mi chybí nejvíc hned po blízkých? Český jídlo!“ prozradila, co jí v nemocnici schází.

Nad vodou ji drží alespoň cena útěchy v podobě řízku, který v nemocniční restauraci podávají. „Štěstí, že tu mají v nabídce alespoň řízek, který mi zatím vynahrazuje tu svíčkovou a další prasárničky, na který se těším v Česku,“ ubezpečila, že nestrádá zase tak moc.

Kromě milovaného přítele a příbuzných drží Týnuš palce i skoro 500 tisíc fanoušků. My se k nim připojujeme a věříme, že léčba nakonec dobře dopadne!

Související články

Další články