Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Těžce nemocná Kadeřávková šla s pravdou ven: Utrpení léčí Afroameričanem z Ulice?!

Zdroj: Instagram, TV Nova
+ Dalších 66 fotografií
Nová láska?
Anna Kadeřávková (21) prohrává boj s boreliózou, ale herectví se vzdávat nehodlá. Pořád ztvárňuje Rozinu v nekonečné Ulici. Té osud do cesty přihrál fešáka Victora a z dvojice se během pár dnů stal nejsledovanější televizní páreček. Kadeřávková si s jeho představitelem Jaredem Baileym rozumí i mimo kamery. A prozradila, jak to mezi sebou ve skutečnosti mají!

„Tak jo, to jsme my, momentálně asi nejdiskutovanější hereckej televizní pár – Rozina a Victor. Ještě někdo by se k tomu chtěl vyjádřit?“ napsala Anna Kadeřávková na Instagram k fotce, na které se k sobě s Jaredem Baileym tulí. A rázem se rozjely spekulace, zda spolu něco mají i po zhasnutí televizních kamer!

Představitelka Roziny ale fanoušky musela zklamat. „Ne, nescházíme se spolu,“ vyvrátila šuškandu. Jenomže někteří to herečce nevěří. Ze společných fotek je totiž patrné, že si spolu dvojice rozumí. A když ne teď, mohl by podle nich jejich vztah přerůst v lásku někdy v budoucnu.

Anička si prochází nejtěžším životním obdobím. Podstoupila totiž drastickou léčbu za půl milionu, která ale kýžené výsledky nepřinesla. Herečka z Ulice tak pořád trpí a světlo na konci tunelu je zatím v dáli. Držíme palce, aby to nakonec dobře dopadlo!

Související články

Další články