Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Textařka celebrit známá z Talentu se nechává v Thajsku rozmazlovat svou sestrou

SharkaSs
Zdroj: archiv
SharkaSs
O SharkaSs, neboli Šárce Geroldové, nebylo poslední dobou slyšet. “Rozhodla jsem se teď soustředit i na pomoc dalším zpěvákům a zpěvačkám, mé texty se dostaly do filmu a písničky, na kterých jsem autorsky spolupracovala, mají milionová shlédnutí, přesto že je zpívá někdo jiný než já. Jde mi o tu myšlenku, nejde o to, aby byl všude můj obličej. Poslední roky se snažím trávit na cestách a díky tomu mám mnoho inspirace,” říká SharkaSs.

Její podporou je teď její sestra Aneta Gee, která také cestuje a sdílí tak světu své fotky z celého světa. Aneta žila nějaký čas v Kanadě, teď je však se svou sestrou v Thajsku, kam ji pozvala, aby jí alespoň trochu vynahradila čas, který netrávila s ní.

“Cestováním a poznáváním odlišných kultur a mentalit dochází člověk blíže k pravdě a uvědomění. Do Kanady jsem přijela sama bez angličtiny, začala jsem zde jako modelka, to mě ale rychle přešlo. Hodně jsem pak pracovala, cestovala, strávila jsem nějaký čas s šamany, kde jsem absolvovala obřad pití Ayahuasci. Dostala jsem se do situací, které mi pomohly přehodnotit hodnoty, teď jsem lepším člověkem. Se ségrou máme teď každý den ojedinělý a plný zážitků, nejdůležitější však na tom všem je, že jsme zase spolu…” uzavřela Aneta Gee.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy