Monika Koblížková má tetování svého těla asi velice ráda. Moc si potrpí na originalitě, a tak většina jejích tetování pochází z dovolených. Ráda se však pohybuje ve vybrané společnosti, kde podle nás tetování u něžných dam nepřichází zrovna vhod. Je nám jasné, že Monika chce držet s mládím krok, a tak sleduje neustále nové trendy, které ji vlastně i živí. Ale neměla by zmírnit tempo a už ukončit to puberťácké jančení?

Marta Jandová (42) je známá zpěvačka s pravým srdcem rockera. Proto není žádným překvapením, že i ona má na svém těle tetování. Jedno z jejích nejznámějších je tetování ve tvaru kytičky. To pravděpodobně pochází z dob jejího působení v Německu. Není to sice bůhvíjaké umění, ale na druhou stranu se při pohledu na to dílo neosypete.

Dominika Mesarošová (31) je někdy brána jako takové to naivní a neškodné stvořeníčko. A když má třeba taková Paris Hilton čivavu s milionem cetek na ozdobu, proč by něco podobného neměla i Dominika! Ta má už potetovanou značnou část svého těla. Nejhloupějším tetováním všech dob jsou asi ty slavné hvězdičky na jejím kotníku. Dominiko, Dominiko, dvakrát měř a jednou řež.

Agáta Prachařová je poslední ženou na našem seznamu. Agáta je známá tím, že ne všechno ji dokáže bavit delší dobu. Proto jsme brali její odvážné tetování na pravé paži jako velký risk. Krásnou kůži si tak moc nevylepšila. Ale je to její volba. Tak snad je s čmáranicí spokojená.

Ilona Svobodová, to je další známá tvář, která je potetovaná. Nechceme být nespravedliví, a proto jsme vybrali i jednu dámu, která hraje v seriálu Ulice a je skoro lidovým pokladem starších dam. Říkáme si – proč by ne! Iloně nedávno zemřel muž, a proto její tetování má opravdu hlubší význam. A to se cení. Je sice na odvážném místě v blízkosti dekoltu, ale pořád je to něžná práce.