Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Testovaly jsme pro vás produkty na řasy, které opravdu fungují: Jsou TOP a musíte je mít doma

Všemožně na internetu se to hemží různými produkty na podporu růstu vlasů, nehtů, pro svěží pleť, bělejší zuby nebo delší a hustší řasy. Všichni prodejci vám slibují perfektní výsledky již za několik dní, ze kterých si pomalu sednete na zadek. Redaktorky eXtra.cz se rozhodly, že si tentokrát vezmou na paškál séra na řasy a vyzkoušejí jejich kvalitu. Které přípravky na prodloužení a hustotu řas se opravdu vyplatí koupit?

Rozhodly jsme se otestovat hned tři značky sér na řasy, které slibují při každodenní aplikaci intenzivní růst a hustotu nejenom vašich řas, ale také obočí. Jednotlivá séra by také měla posílit vazbu mezi kořínkem řasy a řasou samotnou.

První viditelné výsledky by se měly dostavit po čtyřech týdnech, ale abyste dosáhla maximální délky a hustoty, bude třeba trochu trpělivosti. Značný rozdíl byste měla vidět po osmi až deseti týdnech. My jsme séra používaly tři měsíce a tady je výsledek.

Pojďme se společně podívat na to, jak celé testování dopadlo.

1. Di Angelo Cosmetics No1 Lash je přípravek na řasy, který vyživuje řasy přirozeným způsobem bez hormonů a obsahuje mix přírodních složek, které působí v koříncích řas a dodávají jim dostatek energie, aby rostly rychleji. Po používání séra Di Angelo Cosmetics No1 Lash by měly být vaše řasy silnější, mnohem tmavší a viditelně delší.

Jak hodnotíme produkt po tříměsíčním používání?

Di Angelo Cosmetics No1 Lash opravdu splnil to, co jsme od něj očekávaly. Pokud má někdo citlivější pleť a po některých sérech na řasy dochází u jejich pleti k zarudnutí nebo pálivosti okolo očí, tak by měl sáhnout právě po tomto produktu. Po aplikaci nedocházelo k žádnému zčervenání ani alergické reakci či pálení. (redaktorka má velmi citlivou pleť – pozn. red.)

Jedno balení vydrží při opravdu každodenní aplikaci zhruba dva měsíce, poté tyčinka vyschne a je třeba koupit přípravek nový. Výsledek je už ale viditelný. Řasy už nejsou tak jemné, ale zpevněné. Na první pohled je vidět, že řasy zesílily, ztmavly a mírně zhoustly. Že vám řasy opravdu rostou, si všimnete zhruba na konci druhého měsíce, kdy je délka evidentní.

Aplikaci séra jsme vyzkoušely také na obočí, a to 1× denně, a musíme konstatovat, že po použití séra byly vyplněny malé mezírky, kde obočí předtím nerostlo. Při dlouhodobém používání perfektní přípravek.

Hodnotíme: 10/10

2. Tolure Cosmetics Hairplus sérum na řasy a obočí. Prokazatelně prodlouží vaše řasy a dokonale zvýrazní barevný pigment řas a obočí. Tento produkt můžete používat jak na normální make-up, tak na permanentní, což je pro mnohé ženy výhodou. Hairplus podporuje intenzitu růstu, maximální přirozenou délku, hustotu, tloušťku a samozřejmě dokonalý a hlavně přirozený vzhled.

Jak hodnotíme produkt po tříměsíčním používání? Po tříměsíčním používání přípravku Hairplus jsou řasy na první pohled delší, hustší, viditelně zdravější a ani se tolik nelámou. První poznatky o délce růstu jsme zaznamenaly zhruba po měsíci a půl užívání.

V tomto případě bychom dokonce konstatovaly, že je mnohem lepší tato investice než utrácet nesmyslné částky za prodlužování řas, po kterém vám prakticky vypadnou i vaše řasy a vypadají velmi nezdravě, jsou velmi řídké a vypadávají. (i s tím máme zkušenosti – pozn. red.)

Přípravek upozorňuje na to, že u osob s citlivýma a suchýma očima může docházet k zarudnutí nebo mírným otokům. V tomto případě není dobré aplikovat přípravek těsně ke kořenům řas, jelikož vás může sérum následně mírně pálit kolem očí. Jelikož máme velmi citlivou pleť, tak k tomu párkrát došlo, než jsme pochopily, jak sérum nejlépe aplikovat. Poté už k žádným nežádoucím účinkům nedocházelo. Přípravek doporučujeme.

Hodnotíme: 9/10

3. Talika double-sérum – unikátní péče o vaše řasy pro jejich růst ve dne i v noci. Tím, že Talika jako první značka bere v úvahu biologické rytmy, Lipocils Platinium pomáhá optimalizovat krásu a sílu řas jako nikdy předtím. Toto „probuzení“ vašich řas vytvoří očím zcela nový rozměr. Vaše řasy budou ve větším počtu a s výraznou vitalitou.

Stačilo pouze 23 dnů a řasy byly nejen delší, ale také hustější a kvalitnější.

Hodnotíme: 8/10

4. Hairburst Růstové Sérum Na Řasy – Hairburst Sérum na růst řas je silné růstové sérum bohaté na živiny, vyrobené z 98 % přírodních složek, které zlepšují vzhled tenkých, jemných, krátkých nebo řídkých řas tím, že „probudí“ spící a neaktivní kořínky řas. Sérum kořínky řas vyživuje a dostává je do růstové fáze.

Tento produkt nás překvapil ze všech nejvíce! Stačilo pouze 14 dnů a byly vidět první výsledky! Spousta nových malinkých řas, které začaly po aplikaci pomalu růst, delší, silnější a neuvěřitelně husté řasy. Po 28 dnech neuvěřitelné výsledky, na první pohled řasy působí jako prodloužené nebo umělé. Vřele doporučujeme!

Hodnotíme: 10/10

5. Royal Lashes – Tento produkt je novinkou na trhu a je prostě dokonalý. Nejedná se o sérum na řasy, ale o umělé řasy, které můžete kdykoliv nasadit a sundat. Nemusíte myslet na aplikování séra nebo zničit i své přirozené řasy prodloužením.

Další obrovské plus je několik různých druhů řas. Přirozené, extravagantní, nebo smyslné? Zde naleznete vše na jednom místě. My jsme měly tu čest vyzkoušet 2 druhy, a to Stardust, které jsou přirozené a na první pohled jen málokdo pozná, že se jedná o nalepovací řasy. Jsou vhodné na běžné nošení nebo na společenskou akci v kruhu přátel.

Také jsme vyzkoušely Sweet Candy, které jsou o něco delší, výraznější a také odvážnější. Hodí se na události, kde chcete být za hvězdu a strhnout na sebe veškerou pozornost. Tyhle řasy jsou naprosto dokonalé a mají šmrnc! Také je nutno dodat, že je můžete použít víckrát.

Hodnotíme: 10/10 a jeden z nejlepší produktů v této kategorii na trhu!

Související články

Další články