Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Testovali jsme, kde strávit letošního Silvestra. Máme jednoznačného vítěze!

Tady to bude na Silvestra super!
Zdroj: www.detenice.cz
+ Další 3 fotografie
Jednoho dne jsme sbalili saky a paky a rozhodli jsme se s celou redakcí eXtra.cz testovat, kde by v České republice stálo za to strávit Silvestra. Na hory jezdí všichni a navíc touhle dobou už tam místo neseženete, doma sedět jako bačkora sedět nikdo nechce, pít celou noc někde v baru je dost nuda a do zahraničí si jezdí užívat poslední dny v roce ta o dost bohatší část obyvatelstva, než jsme my. Ale vymysleli jsme to!

Bude to znít bláznivě, ale opravdu jsme sami otestovali, že jednou z nejlepší variant je odjet do malé vesničky jménem Dětenice, 68 km severovýchodně od Prahy na okraji Českého ráje. A tam zažít všechno, na co si jen vzpomenete.

Na své si v Zámeckém resortu Dětenice přijdou úplně všichni. A když říkáme úplně, myslíme tím úplně. Romantici a zamilované páry ocení prostředí barokního zámku Dětenice, kde se mezi kejklíři, šermíři a tanečnicemi ocitnou v době dávno minulé. Pánové, ale jistě i dámy budou nadšeni z občerstvení, které je formou švédských stolů, a samozřejmostí je hudba k tanci, a pro ty, kterým by se nechtělo řádit na parketu, tak jen k poslechu.

Kdo by s sebou chtěl vzít děti, tak polykač ohně nebo kouzelník jim zajistí zážitek na celý nadcházející rok 2016! Nový rok přivítáte velkolepým půlnočním ohňostrojem v zámeckém parku a to už stojí za to!

My, protože je o naší redakci známo, že jsme odborníci na slovo kovaní, co se týče alkoholických nápojů, jsme si dali ještě prohlídku Dětenického pivovaru. To je tip pro ty, kteří nechtějí čekat do Silvestra. Prohlídka pivovaru s ochutnávkou domácího dětenického piva nás tak akorát naladila, že jsme se přesunuli rovnou do dětenické Středověké krčmy. Co se dělo s některými členy redakce tam, si povíme někdy jindy. Dokážete si to asi představit sami, když vám povíme, že se náš výlet protáhl a přespali jsme v unikátním Středověkém hotelu.

Silvestra nemusíte slavit na zámku, ale můžete právě i v krčmě, která přežila i naši přítomnost, proto přežije vše. Součástí je bohatá žranice. Kdo by chtěl náš silvestrovský tip využít, nalezne více informací ZDE.

A my bychom na závěr chtěli poděkovat organizátorce našeho výletu, která celou tlupu hravě zvládala zorganizovat a přemístit vždy včas tam, kde jsme měli být. Marcela Faltysová byla prostě skvělá a trpělivá. Pokud byste chtěli zorganizovat svatbu nebo zkoordinovat jakoukoliv hromadnou akci, mrkněte SEM.

Pokud vás náš výlet zaujal, více se o areálu dozvíte na www.detenice.cz a případné dotazy je možné směřovat na e-mail: info@detenice.cz nebo tel.: +420 602 728 422.

Související články

Další články