Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Těšte se: Tomicová ve StarDance předvede věc, kterou všechny dostane na kolena!

Zdroj: reprofoto ČT
+ Dalších 25 fotografií
stardance
Asi nejvýraznější postavou letošního ročníku StarDance je Pavla Tomicová (56). Tato původně lehce korpulentní dáma pohybem postupně výrazně hubne, ale hlavně si kolo od kola podmaňuje diváky tím, jak fantasticky prožívá tanec. I když není dokonalý, má v něm mnohem víc emocí než všichni ostatní dohromady. A v sobotu večer se chystá pro všechny obrovské překvapení!

Po minulém šoku, když Pavla Tomicová všechny odbourala tím, jak předvedla ukázkový provaz, přijde další bomba. Prozradil nám ji zdroj ze štábu, který viděl přípravy tance.

Šok večera

„Myslím, že vzhledem k Pavlině postavě a omezeným svalovým možnostem jejího tanečníka Marka Dědíka všichni od začátku považovali za nemožné, že by vůbec někdy mohlo dojít ke zvedačce. Tak aby se v sobotu večer nedivili! Neříkám, že bude úplně stoprocentní, ale hodně výrazná ano. Je to velký rozdíl proti začátku, kdy Marek Pavlu sotva utáhl. Jenže opravdu velmi zhubla, tak se to už dá. Do konce StarDance se může stát, že si s ní klidně bude házet skoro jako s balónkem,“ říká náš informátor ze štábu.

Pokusili jsme se samozřejmě informace ověřit. Marek Dědík zvedl telefon, ale při otázce na zvedačku se ošíval. „Kdybychom divákům prozrazovali, co uvidí v sobotu večer, nemají už pomalu ani důvod se dívat. Řekněme, že je čeká velké překvápko,“ mlžil Marek.

Zatančí i o berlích

„Říct můžu jen to, že budeme tančit waltz na hudbu z jednoho známého filmu. Pavla si k tomu jako vždy zase připravila příběh. I v tréninku byla opět naprosto svědomitá. Někteří si asi mysleli, že ve StarDance bude na tu legraci, ale bere to smrtelně vážně. Přidává si tréninkovou nálož, když už ani já nemůžu a kdyby si nedejbože zlomila nohu a skončila na vozíku nebo o berlích, stejně v sobotu fantasticky zatančí. Taková je,“ rozplývá se Dědík.

Svou taneční partnerku, již milují snad všichni televizní diváci, kteří se na taneční klání celebrit a profesionálních tanečníků dívají, si nemůže vynachválit.

Součástí rodiny

„Naše kamarádství se čím dál víc prohlubuje. Už se stala nedílnou součástí naší rodiny, za což jsem moc rád. Je vážně skvělá,“ dodal.

Tak uvidíme, čeho se v sobotu večer dočkáme! Mezitím si můžete přečíst, co Pavla nedávno prozradila eXtra.cz. Byly toho rovnou dva díly!

Související články

Další články