Nedávno vás eXtra.cz informovalo o tom, že jistý čínský blogger vymyslel punčocháče proti znásilnění. Model, který má případné úchyly odradit od útoku, vyzkoušela novinářka deníku The Sun Amy Jones. Sledujete, co pohled na její chlupaté nohy s lidmi udělal.

V parku: Žena si zašla do zahrady Wapping ve východním Londýně. Na její nohy pochopitelně zírali všichni. Maminky odtahovaly svoje děti pryč a jeden z běžců prý dokonce narazil do stromu, jak se za Amy otáčel.

Na staveništi: Jeden z dělníků říkal, že je to v pořádku, ale z jeho očí byl znát obrovský údiv.

Na úřadě: Když Amy vešla do realitní kanceláře, pracovník Ben Rogers řekl: „Fuj! Když jsi vešla, měl jsem z toho trochu strach.“

V hospodě: U města Ramsgate si Amy sedla na zahrádku a objednala si bílé víno. Lidé kolem si jí absolutně nevšímali.

Na ulici: Skupinka mladých kluků se při pohledu na Amy začala chichotat a jeden z nich zašeptal. „To je vlkodlak teenager.“ Amy jim vysvětlila, o co se jedná, ale přesto jí kluci doporučili raději nosit kalhoty.

V obchodě: Když si Amy zašla do bistra na oběd, usmála se na pár mladých lidí, ale ti se při pohledu na její nohy okamžitě otočili a odešli pryč.

V posilovně: Instruktor Kazeem se nemohl na nohy Amy dívat. „Vypadá to hrozně. Kdybych nemusel, nepřibližoval bych se k tobě.“

V kosmetickém salónu: Kosmetička Kristina byla při pohledu na chlupaté kůly okamžitě připravena zasáhnout nůžkami a depilačními vosky.