Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Test osobnosti: Styl zapínání podprsenky o vás prozradí víc, než jste tušila!

Zdroj: www.rajpradla.cz
Bude to znít možná zvláštně, ale to, jak si, dámy, zapínáte podprsenku, svědčí o vaší osobnosti. Souvisí to s řečí těla. Alespoň to tvrdí Patti Wood z univerzity v Atlantě.

Autorka studie dělí ženy do čtyř kategorií podle toho, jak si zapínají podprsenku, a následně popisuje, jaké jsou jejich charakterové znaky "Existují čtyři různé typy osobnosti, které mají tendence stavět se k různým úkolům svým jedinečným způsobem. To, co děláme a jak to děláme, vypovídá tomu, jací ve skutečnosti jsme. Proto není důvod, proč by tomu u zapínání spodního prádla mělo být jinak," cituje Patti Wood Daily Mail.

Čtyři kategorie podle Patti Wood jsou: velitelky, myslitelky, puntičkářky a pečovatelky.

Jak zapínáte podprsenku?

1. Zapínání vzadu

Jestli si podprsenku umíte zapnout rovnou na zádech, jste pečovatelský typ ženy. Jste přemýšlivá, přátelská a vždy připravena poskytnout pomocnou ruku. Držíte se tradic a zajetých zvyklostí. Nejste žádný individualista a vyhovuje vám práce v kolektivu.

2. Zapnete vepředu

Zapínáte podprsenku vepředu? Tak to jste podle Petti Wood velitelka, která potřebuje velet, mít čas pod palcem a jdete vždy přímo k věci. Jste rázná, milujete vysoké tempo, nenecháte se nikým zdržovat. Největší strach máte z toho, že ztratíte kontrolu.

3. Zapnete vepředu, pak přetočíte dozadu

Vyhovuje vám nejlépe zapnout podprsenku na břiše a pak ji až přetočit dozadu? Podle studie Patti Wood jste tzv. myslitelka. Jste charismatická, dokážete ovlivňovat ostatní lidi i chod událostí. Ráda se učíte novým věcem, a když je málo podnětů, začnete se brzy nudit, a to není nic pro vás.

4. Přetahujete zapnutou podprsenku přes hlavu

Nejdřív podprsenku zapnete a pak si ji přes hlavu navléknete? Jste puntičkářka! Jste opatrná, zbrklost a impulzivita nejsou nic pro vás. Máte ráda všechno pod palcem, jinak jste nervózní Všechno dopředu analyzujete a než se pro něco rozhodnete, potřebujete fakta.

Související články

Další články