Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Tess Holliday dováděla v mořských vlnách: Z její postavy spadla všem okolo brada

+ Dalších 16 fotografií
plus size
Tess Holliday (34), která se proslavila jako XXL modelka, si ze své váhy opravdu nic nedělá. Své korpulentní tělo smočila ve vlnách moře na Miami a přítomní se neubránili zvídavým pohledům. Aby také ne - takový kus ženské, navíc v plavkách, se vidí málokdy.

Americká plus size modelka Tess Holliday (34) se při výšce 165 cm „pyšní“ váhou téměř 120 kilogramů. Na její paži by se vešla vytetovat celá Addamsova rodina… Modelka má hodně fanoušků, ale kvůli své postavě i hodně odpůrců.

Nic jí však nezabrání v tom, aby vyrazila v jednodílných plavkách na pláž. Naposledy byla tato dáma kyprých tvarů viděna na pláži v Miami. Pohotový fotograf zachytil Tess, jak dovádí v mořských vlnách i to, jak se na dece ohýbá. Pohled na takový zadek se naskytne málokdy.

Modelka na jaře prozradila, že kvůli nenávistným komentářům trpí psychickými poruchami a navštěvuje terapeuta. Hateři jí prý přejí to nejhorší – smrt. I tak má ale Tess práce dost a na Instagramu téměř dva miliony sledujících.

Mohlo by vás zajímat

Další články