Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Těsně před svou smrtí se stihl rozloučit s manželkou: Brankář Danilo přežil pád letadla, ale v nemocnici podlehl svým zraněním!

Tragická havárie!
Zdroj: Twitter
+ Dalších 7 fotografií
V Kolumbii havarovalo a zřítilo se letadlo, které převáželo 81 lidí. Mezi nimi byli i fotbalisté z klubu Chapecoense. Tohle je opravdu obrovská tragédie. Jeden z fotbalistů pád přežil, ale vážným zraněním podlehl v nemocnici. Stihl se ještě rozloučit se svou manželkou.

Jako zázrakem přežilo šest lidí z letadla, které havarovalo v kolumbijských horách. Bohužel jeden z přeživších podlehl v nemocnici svým zraněním. Stihl ještě zavolat své manželce, že přežil a je v pořádku, pak bohužel zemřel.

Z 81 lidí na palubě přežilo pouhých pět. I tak můžeme mluvit o zázraku. Člen fotbalového týmu, který havárii přežil byl brankář Marcos Danilo Padilha.

Záchranáři ho vyprostili z trosek letadla spolu se zbytkem přeživších. Jenomže tenhle neměl tak velké štěstí, jako jeho kolegové.

Obrovská tragédie si vyžádala 76 životů. Brankář těsně po vyproštění z trosek volal své manželce, aby jí sdělil, že havárii přežil a je transportován do nemocnice. Bohužel zanedlouho poté svým vážným zraněním podlehl.

Související články

Další články