Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Těsně před porodem si Meghan Markle postavila hlavu: Dítě si prý chce adoptovat!

+ Dalších 23 fotografií
Cože?!
Rodit má už za pár týdnů, Meghan Markle (37) se ale začala chovat podivně. Těsně předtím, než přivede na svět prvního potomka, se měla uchýlit k podivnému rozhodnutí. Prý nechce pouze vlastní děti, mnohem radši by si příště nějaké adoptovala. Co na to asi řekne princ Harry (34), v jehož urozené rodině by je za to mohli zlynčovat?!

Na hlavu Meghan Markle se v poslední době snáší nevídaná nálož kritiky. Nejenom že kvůli umíněné Američance prchá z Kensingtonského paláce služebnictvo, ale vévodkyně ze Sussexu měla vyrukovat i s hodně zvláštním rozhodnutím!

„Chce být první ženou v královské rodině, která si potomka adoptuje,“ tvrdí americký časopis National Enquirer. Podle jeho zdrojů za tím stojí až fanatická touha vyrovnat se světovým hvězdám, jako jsou třeba Angelina Jolie (43) nebo Madonna (60). Obě si adoptovaly hned několik dětí.

Za údajným krokem, z nějž královně Alžbětě II. (92) podruhé zešediví vlasy, má vězet i posedlost tragicky zesnulou princeznou Dianou (†36). Meghan se bezprostředně po příchodu do královské rodiny vrhla na charitativní činnosti, prý se jí však věnuje pouze kvůli Harryho mamince. A adopcí by ji mohla trumfnout.

Těžko říct, zda nejde o pouhé výmysly amerického bulváru. Ale pokud jde o pravdu, v královské rodině bude Meghan už navždy zapsaná jako černá ovce!

Mohlo by vás zajímat

Další články