Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Těsné objetí, ruce ve vlasech, něžné doteky. Brzobohatý s Fialovou se k sobě na premiéře Ivety hodně měli

Ondřej Brzobohatý a Anna Fialová.
Zdroj: Martin Procházka, koláž eXtra.cz
+ Dalších 20 fotografií
Premiéra

V pražském kině Lucerna proběhla ve středu 4. května slavnostní premiéra minisérie Iveta, která mapuje počátky profesní kariéry zpěvačky Ivety Bartošové (†48). Na premiéru dorazili nejen jediný Ivetin syn Artur Štaidl (25), ale také Ivetina sestra Ivana (56) i Ondřej Brzobohatý (39), který v minisérii ztvárnil skladatele Ladislava Štaidla (†75), a herečka Anna Fialová (26), která si zahrála samotnou Ivetu. Redakce eXtra.cz byla u toho. Na pořízených fotografiích z premiéry přitom bylo znát, že se k sobě Brzobohatý s Fialovou až příliš měli.

Minisérie Iveta bude mít zanedlouho diváckou premiéru na Voyu, slavnostní premiéru plnou hvězd už si však odbyla ve středu 4. května v pražském kině Lucerna. Kromě Artura Štaidla, Ivany Bartošové, Petra Belhocina, což je syn zpěváka Petra Sepéšiho (†25), přišel zpěvák Sámer Issa nebo první manažer Ivety Bartošové Tomáš Gottlieb.

Hlavní role v minisérii si zahráli Ondřej Brzobohatý jako Ladislav Štaidl a Anna Fialová jako Iveta Bartošová​, která má právě se Štaidlem syna Artura. Ani ti na premiéře nemohli chybět. Právě oni dva se k sobě na premiéře velmi měli a soudě dle fotografií, možná až příliš. Anna Fialová zajížděla Brzobohatému rukama do vlasů a vzájemně se objímali. Zpěvák má přitom momentálně randit s moderátorkou Danielou Písařovicovou a Anna Fialová také přišla na premiéru s partnerem.

Vysmátý Artur Štaidl

Paparazzi fotografy ale nejvíce zaujal Artur Štaidl a Ivana Bartošová, kteří se setkali po dlouhé době a bylo vidět, že se rádi vidí. Artur se celý večer usmíval od ucha k uchu, ještě aby ne. On a Ivana dali svolení k natočení této minisérie režisérovi Michalu Samirovi.

Naopak syn Petra Sepéšiho Petr Belhocine byl z minisérie viditelně překvapený, jelikož do výtvoru nemohl nijak zasahovat. Do kina vyrazil se svou maminkou a sám dlouho nevěděl, kdo je vlastně jeho otcem. Dozvěděl se to až ve svých dvanácti letech.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy