Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Tesklivá slova Třešničkové z nemocnice: Těším se, až se probudím vedle svýho dokonalýho přítele

Zdroj: instagram.com
+ Dalších 27 fotografií
Týnuš promluvila
Je to už měsíc a půl, co byla popálena Týnuš Třešničková (22) při jedné z ohnivých show v restauraci v Istanbulu. V současné době se zotavuje v tamní nemocnici. Svým fanouškům nyní prozradila, jak prožívá nelehké období a na co se nejvíce těší.

Týnuš Třešničková byla popálena, když jí hořlavina při ohnivé show v restauraci v Istanbulu explodovala do obličeje. Nyní se Týnuš dává dohromady v tamní nemocnici. Podle jejího přítele prý léčba probíhá pomocí krémů. Spekulace o počtu operací vyvrátil. Třešničková nyní zveřejnila poslední fotky, které s přítelem nafotili, než se to stalo.

"Neskutečné, jak se život do pár vteřin může změnit. Já jsem ale pozitivní člověk a vždy se ve všem snažím zaměřit na to kladné. Třeba že je vás tu díky tomu asi o 40 tisíc navíc, takže welcome. S dnešním algoritmem Instagramu bych to sbírala pěkně dlouho. Ale co je nejhlavnější, člověk si urovná priority a začne si vážit věcí, které dosud byly samozřejmostí," napsala pokorně Týnuš.

"Od prvního dne se nejvíc těším na svoji postel a až se probudím vedle svýho dokonalýho přítele, který mi je tou největší oporou. Jo a taky až konečně budu moct být víc aktivní tady, už mi všichni chybíte. Tak mi držte palce, ať je to co nejdřív," dodala.

Lékaři ji propustí, až to bude její zdravotní stav umožňovat. Je otázkou, kdy tomu tak bude.

Související články

Další články