Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Těšíte se? COVERS for Lovers mají Neobyčejně obyčejný videoklip

Zdroj: archiv
 • Pražská kapela COVERS for Lovers přichází po roce s novým „hvězdným“ videoklipem.
 • Aktuální singl Hvězda, ke kterému byl videoklip pořízen, vznikal s přestávkami téměř rok.
 • Nahrávky se producentsky ujal muzikant a skladatel Zdeněk Hrubý (muzikál Robinson – námořník z Yorku). Po hudební stránce se kapela v aktuálním singlu posouvá do trendových pop-rockových vod.
 • Samotný děj videoklipu je z větší části situován do historické budovy nově zrekonstruovaného pražského Branického divadla. Za zmínku stojí i herecké obsazení videoklipu. Hlavní role totiž ztvárnili profesionální herci Míša Gatialová, studentka čtvrtého ročníku činohry pražské DAMU, a herec Jakub Vindiš. Obsahově je Hvězda, dle slov autora scénáře Aleše Uhlíře, obyčejným příběhem plným neobyčejných věcí.

  Noční záběry na kapelu byly pořízeny na střeše výškové budovy DOS na pražském Žižkově, která skýtá překrásný pohled na noční velkoměsto. Na postu baskytaristy se v klipu objeví i hostující Václav Vaňura alias Láska, který se po rozpadu kapely oVoce vydal na sólovou písničkářskou dráhu a kapelu v současnosti doprovází na živých vystoupeních.

  Na videoklip se podívejte ZDE.

  Související články

  Další články