Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Těším se na novou životní etapu, bydlet budu u babičky, říká herečka Monika Leová

Zdroj: Fotografka Kateřina Nováková, @kacanovakova / Koláž eXtra.cz
+ Dalších 18 fotografií
Změna je život
Půvabná herečka a moderátorka Monika Leová (29), která čeká holčičku, nafotila pohádkové těhotenské fotografie a exkluzivně pro eXtra se rozpovídala o úmrtí dědečka, stěhování za babičkou i o tom, jak si představuje život mimo Prahu.

"Focení bylo skvělé," pochvalovala si Monika Leová pohádkové prostory i úžasnou atmosféru na place. Před našimi zraky se pak proměnila postupně v princeznu Růženku, Popelku a nakonec i v bílou a černou labuť. Na romantických fotkách neváhala odhodit všechen stud za hlavu a bez váhání odhalila jak plný dekolt, tak i těhotenské bříško. "Byla jsem naprosto nadšená ze všech šatů," přiznala kráska, která dokazuje, že i v těhotenství můžete být sexy. Těžko tak říct, které jsou nejkrásnější. "Bylo úžasný se po dlouhé době takhle obléknout, namalovat a vyfotit. Většinu času totiž strávím doma v teplákách s mastným drdolem," svěřila se půvabná herečka naší redakci.

Covid zkomplikoval rodinné oslavy

Nedávno s rodinou oslavila Lunární nový rok. Rok 2021 bude rok buvola. "Kvůli covidové situaci jsme slavili v menším kruhu," posteskla si Monika a zavzpomínala, že rodinné oslavy dříve bývaly klidně i o desítkách lidí a Monča doufá, že si to za rok pořádně vynahradí. Zeptali jsme se i na to, jak si užívá svůj požehnaný stav. "Těhotenství mám opravdu poklidné, tak snad to bude na malé znát," řekla pro eXtra a odhalila i svoje plány do budoucna. Bude se stěhovat.

Stěhuje se k babičce

"Postupně se stěhujeme z Prahy, tak jsem strašně zvědavá na novou životní etapu mimo město," prozradila. Monika se s manželem Martinem Košínem (30) stěhuje do Dvořiska u Chocně ve východních Čechách. Bydlet budou ve dvougeneračním domku, kde Monika vyrůstala. "Budeme tu bydlet s babičkou, na podzim nám totiž umřel dědeček, tak ji tu nechceme nechávat samotnou," vysvětlila Monika. "Věřím, že naše malá jí bude krásnou motivací a navíc jsme oba s manželem vyrostli na vesnici, tak je nám bydlení mimo Prahu blízké. Uvidíme, zda nám to bude po tolika letech v Praze vyhovovat."

Související články

Další články