Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Těšil se na smrt! Režisér seriálu Vyprávěj Martin Dolenský počítal s tím, že po nehodě ho ČEKÁ DALŠÍ ŽIVOT!

Zdroj: profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Jeden z nejtalentovanějších režisérů u nás minulý týden zemřel při tragické autonehodě. Martin Dolenský se smrti ale nebál. Byl zvědavý na to, co ho čeká po životě.

V pouhých 47 letech zemřel talentovaný režisér Martin Dolenský Nadějný tvůrce, který byl považován za nástupce legendárního režiséra Karla Smyczka (67), zemřel ve čtvrtek 6. dubna při tragické autonehodě

Předjíždět se nevyplácí a může to mít leckdy i smrtelné následky. Tak tohle přesně se bohužel stalo Martinu Dolenskému.

"Sedmačtyřicetiletý řidič osobního vozidla Nissan jel od obce Hořesedly směrem na Karlovy Vary. Z dosud nezjištěných příčin přejel vlevo do protisměru a čelně se střetl s nákladním vozidlem s návěsem. Vlivem nárazu byl nissan odhozen zpět do pravého jízdního pruhu, kde se střetl s vozidlem Škoda Octavia," uvádí policejní zpráva.

Smutnou zprávu o úmrtí oznámil jeho kamarád Petr Wajsa prostřednictvím sociálních sítí.

„Zemřel Martin Dolenský, můj kamarád a skvělej režisér. Tak už aspoň víš, jaký to tam je... Dobrou noc, chlape, budeš mi moc chybět,“ napsal kamarád Wajsa. Kondolence se pak už jen hrnuly…

Ale co přesně má znamenat tajemný vzkaz? “Tak aspoň víš, jaký to tam je…” Podle blízkých přátel a kolegů byl Martin Dolenský buddhista, který věřil v reinkarnaci Tento náboženský koncept tvrdí, že se duše člověka po fyzické smrti jeho těla na konci jednoho života znovuzrodí v těle novém. Tedy při početí nové lidské bytosti znovu vstupuje do hry.

V některých náboženských tradicích je popisována dokonce i možnost, že se lidská duše dostane do těla zvířat a naopak. Dokonce se v jistých případech může lidská duše dostat do různých mytologických či pekelných sfér, podle zásluh či hříchů konkrétní bytosti. Pokud jste tedy žili správný a poctivý život, nemáte se čeho bát.

Martin byl podle svého okolí moc milý člověk, který žil hlavně svojí prací… Snad jeho duše najde klid.

Související články

Další články