Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Těšil se na shledání s Brodským (†81) a Růžičkovou (†67): Zindulka (†86) odešel za kamarády

+ Dalších 11 fotografií
SMRT HERCE
Ve věku 86 let ve čtvrtek 14. března zemřel člen hereckého souboru Činoherního klubu Stanislav Zindulka. Agentuře ČTK to potvrdil ředitel divadla Vladimír Procházka. Zindulka odešel do hereckého nebe, kde se shledá se svými velkými kamarády Helenou Růžičkovou a Vlastimilem Brodským.

Odchod geniálního herce Stanislava Zindulky byl pro mnohé nečekaný. Herec byl do posledních chvil plný sil a optimismu. Stanislav Zindulka se proslavil hlavně v seriálu Vlak dětství a naděje, který diváci milují dodnes.

Herec byl známý svojí slabostí pro ženy, ale vždy věděl, kde jsou hranice. Ani v pokročilém věku na ženské pohlaví nezanevřel a přítomnost žen si užíval do posledních chvil. Stanislav Zindulka uměl život žít.

Konečně se tak shledá se svými velkými kamarády Helenou Růžičkovou a Vlastimilem Brodským. „Bróďu nemůžu z mého života vynechat, pojilo mě k němu největší přátelství. Velmi vroucí, na život a na smrt. Tu osudnou chvíli mám před očima. Konec dubna, sobota ráno. S manželkou jsme zrovna snídali a já pocítil hroznou úzkost, ruka s kávou se mi rozklepala tak, že jsem ji vylil. Vyřkl jsem jediné slovo: Bróďa,“ řekl v minulosti herec v rozhovoru pro Magazín MF Dnes.

V právě zmiňovaném seriálu Vlak dětství a naděje si zahrál Zindulka manžela statné Heleny Růžičkové, kterou měl herec také moc rád.

Mohlo by vás zajímat

Další články