Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Těšil se na budoucnost, našli ho ale mrtvého: Sousedka Honzy (†29) z Tváře promluvila

SVĚDECTVÍ
Přátelé Jana Kratochvíla (†29), vlásenkáře, který se rád chlubil tím, že připravoval paruky i pro show Tvoje tvář má známý hlas, nemohou uvěřit tomu, že jejich mladý kamarád už není mezi živými. Co se mu stalo?

Redakce eXtra.cz se vypravila na místo činu, na kterém v pondělí v noci zasahovali policisté a záchranáři. Podle nich muž zemřel bez cizího zavinění. „Bydlím tady už mnoho let a v noci tu bylo rušno. Kolem desáté večer na mě zvonili kamarádi toho hocha, jestli bych je pustila do domu, protože o něj mají strach,“ svěřila se redaktorce postarší paní z domu, kde Kratochvíl bydlel.

Je otázka, jestli se Honza přátelům neozýval, nebo jestli přímo vysílal varovné signály, že se děje něco vážného. Už ale jen to, že když se jeho přátelé na dveře muže nedoklepali, rozběhla se velká záchranářská akce, dává tušit, že se o velkém nebezpečí vědělo. Veškeré snahy o pomoc Honzovi ale byly marné.

„Přijeli hasiči s plošinou, rozbili okno ve třetím patře, kde bydlel, a nejspíš ho našli už bez známek života. Něco jsem zaslechla o sebevraždě, ale to nevím jistě. Ve dvě ráno už ho odvážela pohřební služba,“ tvrdí všímavá paní z domu v pražské Slezské ulici.

„Tohle je tichý dům, žádné mejdany se tu nekonají, ani ten mladík nebyl hlučný. Nejspíš bydlel sám, aspoň jsem si nikdy nevšimla toho, že by s někým chodil pravidelně domů. Žil tu asi rok,“ dodala.

Podle přátel byl Honza fajn člověk. „Byl to skvělý kluk, který měl skvělou budoucnost před sebou a moc se na ni těšil,“ smutní jeho nejlepší kamarád František.

Mohlo by vás zajímat

Další články