Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Tesco Mobile představilo podzimní novinky: Tarif bez závazků nebo větší slevy pro uživatele aplikace

Tesco Mobile představilo podzimní novinky: Tarif bez závazků nebo větší slevy pro uživatele aplikace
Zdroj: Tesco
tesco
Společnost Tesco Mobile dnes na tiskové konferenci představila některé novinky. Tou hlavní je tarif DIGI, který operátor vymyslel jako první. Výhoda spočívá v tom, že zákazník se k ničemu nezavazuje a zároveň může tarif kdykoliv změnit. Navíc k tomu Tesco Mobile nabízí výraznou slevu.

Tesco Mobile je virtuální operátor, který v Česku působí od roku 2013. Společnost své služby poskytuje prostřednictvím sítě O2 a nabízí hned čtyři druhy SIM karet s různými tarify. Těmi nejoblíbenějšími jsou balíčky NOMEZENĚ a EXTRA.

Letos k nim zároveň přibyl i tarif DIGI, což je v Česku úplná novinka. "Je to bez závazků, lze kdykoliv změnit tarif v naší aplikaci a hlavně je to levnější," říká Jan Semotán, generální manažer Tesco Mobile. Společnost po zákazníkovi nechce podepsat dokonce ani žádnou smlouvu. Výhodou je také fakt, zákazník dostane každý měsíc 100 korun slevu.

Prosincové slevy díky aplikaci

Pokud ale lidé nebudou chtít využít tarif DIGI, mohou si kdykoliv koupit předplacenou SIM kartu v kamenných obchodech Tesco. Využití služeb Tesco Mobile s sebou pak nese řadu výhod. Pokud vlastníte zákaznickou kartu Clubcard, můžete využít body z ní k nákupu kreditu. "To nabízíme jako jediný operátor v Česku," uvedl Semotán.

Podle generálního manažera společnosti je SIM karta oblíbeným dárkem na Vánoce. "Je pěkně zabalená, naprosto ideální dárek. Každým rokem je to hit Vánoc," zdůraznil Semotán. Tesco Mobile zároveň nabízí jak v kamenných prodejnách, tak na e-shopu mobilní telefony značky Xiaomi.

Tesco také představilo velkou prosincovou novinku. "Každý, kdo má v mobilu naší aplikaci, bude mít v prosinci větší slevu v obchodě na vybrané produkty," řekl Semotán.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy