Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Teroristé z Islámského státu pokořili hranici barbarství: Jordánského pilota upálili v kleci zaživa

Moaz al-Kasasbeh byl upálen zaživa v kleci.
+ Další fotografie
Neuvěřitelná krutost zvířat z Islámského státu donutila dokonce několik radikálů se vzbouřit. Šestadvacetiletý jordánský pilot byl v kleci upálen zaživa. Původně měl být vyměněn za syrskou radikalistku, ale ta bude nyní popravena. Humánnějším způsobem.

Po zvěrstvech v podobě podřezávání novinářů přicházejí radikálové z Islámského státu s daleko horším, krutějším a barbarštějším způsobem vražděním lidí. Už jim nestačí jen krev, teď se vyloženě chtějí kochat utrpením.

Život šestadvacetiletého jordánského pilota Moaza al-Kasasbeha, který byl v zajetí od prosince minulého roku, skončil během upálení zaživa v kleci už na začátku ledna, ale teprve nyní radikálové oznámili světu a jeho rodině, že je mrtvý.

K tomu samozřejmě neopomněli přidat videozáznam s celou příšernou smrtí. Krutost teroristů jde dokonce už tak daleko, že v jejich vlastních řadách propukává rebélie a dříve bývalí stoupenci se nyní obracejí proti svým spolubojovníkům, neboť tohle nemá už nic společného s nějakými idejemi, které chce Islámský stát prosadit.

Nejde už o krev nebo o pomstu, jde už o něco mimo lidské chápání, je to jen sprostá a ohavná chuť napást se nad cizím utrpením. Nezbývá než doufat, že ISIL se tímto způsobem sám rozvrátí zevnitř a následně celý zanikne.

Jordánský pilot měl být původně vyměněn za syrskou extremistku, kterou Jordánsko drží v zajetí, ale ta bude nyní popravena.

Mohlo by vás zajímat

Další články