Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Teroristé v centru Paříže! Exploze u fotbalového stadionu a střelba ze samopalu. Na místě až 18 mrtvých!

Teroristé zaútočili na Paříž.
Zdroj: Twitter
MIMOŘÁDNÁ ZPRÁVA: Na hlavní město Francie zaútočili teroristé. V ohrožení života byl i prezident Francois Hollande. Exploze zazněly také při fotbalovém utkání Francie versus Německo. Svědci uvedli, že viděli pět nebo šest útočníků, kteří neměli zakryté obličeje.

Hlavní město Paříže zasáhly teroristické útoky. V ohrožení byl i prezident Francois Hollande.

Při útoku na bar v Paříži podle agentury Reuters zemřeli nejméně dva lidé a dalších sedm bylo zraněno. Nejméně jeden muž začal střílet automatickou zbraní. Další agentury ale uvádějí, že mrtvých je až 18.

Podle svědků útočili v ulicích muži se samopaly typu Kalašnikov. Svědci uvedli, že viděli pět nebo šest útočníků, kteří neměli zakryté obličeje.

Teroristé ale útočili také před fotbalovým stadionem Stade de France, tam byla umístěna trhavina. Některé zdroje uvádějí, že k explozi došlo přímo na stadionu, kde zrovna probíhal fotbalový zápas mezi Francií a Německem. Podle reportérů BBC byl evakuován i francouzský prezident Francois Hollande, který sledoval fotbalový zápas přímo na stadionu.

Zatím není jisté, zda útok na bar a útok na fotbalový stadion spolu souvisejí. Střelec nebo střelci jsou prý stále v ulicích Paříže a dopadeni dosud nebyli.

Podle prvních informací teroristé také zajali několik rukojmích. Tento útok se stal jen pár bloků od místa, kde sídlí redakce Charlie Hebdo. Tu vystříleli islámští teroristé.

Související články

Další články