Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Terminátor stárne, ale pořád je to frajer: Tak šel čas s Arnoldem Schwarzeneggerem

Terminátor stárne, ale pořád je to frajer: Tak šel čas s Arnoldem Schwarzeneggerem
Zdroj: profimedia
+ Dalších 10 fotografií
Důchod
Arnolda Schwarzeneggera si všichni pamatují jako svalnatého fešáka, který měl šarmu na rozdávání. Jenže roky plynou a čas neumí zastavit ani světoznámý herec. Život se na něm podepsal a zkrátka to už není, co to bývalo. Není se čemu divit, když je herci už dvaasedmdesát let. Podívejte se, jak se za ty roky proměnil.

Herec Arnold Schwarzenegger je na scéně už 50 let. Mohli jsme ho sledovat od úplných začátků jeho kariéry až doposud. První filmový počin spatřil světlo světa v roce 1970 a nesl název Hercules v New Yorku. Snímek je často kritizovaný a umístil se v žebříčku IMDb 100 nejhorších filmů historie.

Ačkoli snímek jako celek moc neuspěl, herci se později podařilo vyšvihnout až na samý vrchol filmového světa. Zlomovým bodem byl pro Arnolda snímek Terminátor, který vyšel roku 1984. Akčňák našel ohromné zalíbení u diváků, a proto bylo natočeno hned několik pokračování. Schwarzenegger se objevil ve všech šesti dílech.

Zestárl

Většina má Arnolda v paměti zarytého jako pohledného a vypracovaného hezouna. Arnold měl vždycky blízko ke sportovním aktivitám a díky tomu se mohl pyšnit svalnatým tělem.

Jenže čas utíká a ani Arnold už není nejmladší. Herec letos bude slavit 73. narozeniny, a proto zřejmě nikoho nepřekvapí, že už nevypadá tak jako před lety.

Za poslední roky hodně zestárl, ale daří se mu udržovat krok. Sice už to není ten svalnatec a lehce mu překypuje pupík, ale důchodový věk zvládá se šarmem a nadšením. Fyzická námaha mu ještě nedělá problém a lidé ho často mohou vidět v ulicích Los Angeles prohánět se na kole. Cyklistické vyjížďky jsou pro něho častou záležitostí a neztrácí ani úsměv na tváři. Podívejte se do fotogalerie, jak si Arnold užívá důchodu projížďkami na kole.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy