Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Terminátor Schwarzenegger boural: Svým obřím tankem přejel ženu v toyotě

Arnold Schwarrzenegger boural: Přejel ženu v toyotě
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Nehoda

Legendární herec a kulturista Arnold Schwarzenegger (74) dostál své herecké přezdívce Terminátor. Stal se totiž účastníkem dopravní nehody, při které svým obřím SUV GMC Yukon doslova převálcoval Toyotu Prius. Řidičku musela s poraněním hlavy převézt do nemocnice sanitka, podle portálu TMZ naštěstí nejde o vážné zranění.

K nehodě došlo v losangelské čtvrti Brentwood krátce před pátou hodinou odpoledne. Schwarzeneggerovo černé SUV GMC Yukon se čelně srazilo s protijedoucí červenou Toytou Prius. Místo toho, aby se autům sešrotovaly čumáky, hercův obří vůz najel na řidiččino vozidlo.

Zatímco Schwarzeneggerovi se nic nestalo, řidička podle portálu TMZ utrpěla lehká poranění na hlavě. Musela být odvezena na šití do nemocnice.

Chyboval herec

Podle policie srážku umocnilo i to, že za Schwarzeneggerem jelo Porsche Cayenne, jehož řidič nestačil zabrzdit a naboural tak do zadní části hercova SUV. Tím ho natlačil na Prius ještě víc. Hercův tiskový mluvčí uvedl, že slavný Terminátor ihned přispěchal zraněné na pomoc a spolupracoval s hasiči i policisty.

Jak uvádí server TMZ s odkazem na policejní zdroje, jde nejspíš o chybu Schwarzeneggera. Informace ale zatím není oficálně potvrzena. Nikdo z účastníků údajně nepožil před jízdou alkohol či drogy.


Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy