Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Terminátor má syna! Dostal jméno po slavném filmovém boxerovi

Lela je pro Karlose tou největší oporou.
Zdroj: Se souhlasem L. Ceterové
+ Další 3 fotografie
jméno bojovníka

Playmate Lela Ceterová (31) se stala podruhé maminkou. Nadšený novopečený tatínek v živém vysílání na Instagramu oznámil, jak se jeho syn jmenuje. Tentokrát byl výběr na něm. MMA zápasník Karlos Vémola (36) řekl, že dokonce uvažují i o dalších dětech. 

Novopečený tatínek a snoubenec krásné playmate Lely Ceterové se pochlubil s radostnou novinkou. Karlos Vémola prozradil, že má syna! "Narodil se mi nový král," řekl v živém vysílání. Jméno pro synka vybíral Karlos. Malý Vémola ponese jméno po filmovém boxerovi Rocky Balboovi, kterého ztvárnil legendární Sylvester Stallone.

"Třeba ho dám na nějaký sport, který ho bude bavit a bude vydělávat prachy. Čekají mě oslavičky, poprosím své fanoušky, aby si na mého Rockyho připili. Oficiální zapíječka bude příští pátek v mém klubu, kde točím svou show." Ve hře bylo ještě mimo jiné jméno Arnold, ale to třeba využije příště. " Na Arnieho si ještě počkám, třeba bude další." MMA zápasník uvažoval i o Bohouškovi, podle postavy Bolka Polívky v Dědictví aneb Kurvahošigutntág, ale to neprošlo.

Miminko ještě neviděl

V živém vysílání na Isntagramu dále Terminátor prozradil, proč není v porodnici. "Lela je covid pozitivní," řekl Karlos a pokračoval. "Šla císařem. Miminko ji tedy hnedka vzali...Nevíme ani váhu ani výšku," postesknul si Karlos. Po několika minutách však musel živák ukončit, protože se musí postarat o malou Lilinku. A ta se už hlásila o pozornost.

Svatba se zatím odkládá...

Dceru Lilinku přivítali na svět v roce 2019, druhé těhotenství bylo dle slov Lely plánované, avšak zcela odlišné. "Co se týká druhého těhotenství, tak musím říct, že každé je opravdu jiné. Při Lilince to bylo první těhotenství, takže jsem vůbec nevěděla, co můžu očekávat, jak bude probíhat, co mě může překvapit," svěřila se pro redakci eXtra.cz na začátku těhotenství. Letos v červenci se měli Karlos s Lelou brát, z veselky nakonec sešlo kvůli zdravotním komplikacím. "Karlose tento rok čekají náročné operace rukou. Já mám teď rizikové těhotenství," řekla tehdy pro eXtra.cz půvabná dvojnásobná maminka s informací, že se bude svatba konat 28. července 2022.

Související články

Další články