Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Teri Blitzen poprvé o rozchodu se známým hudebníkem: Netvoříme pár už déle

Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
rozchod

Bývalá youtuberka Teri Blitzen, vlastním jménem Tereza Hodanová (21), byla zahlcená dotazy o jejím údajném rozchodu s hudebníkem Jakubem Strachem (27), které nebraly konce. A tak se svým fanouškům rozhodla jednou a naposledy svěřit, jak se věci skutečně mají.

O rozchodu bývalé české youtuberky a akuální influencerky Terezy Hodanové s hudebníkem Jakubem Strachem, známým spíše jako Nobodylisten, se hovořilo již delší dobu. Avšak až nyní se k celé věci rozchodu rozhodla Teri veřejně odpovědět, dotazů fanoušků bylo totiž již přespříliš.

"Nechtěla jsem tohle téma tahat na sociální sítě - ani nebudu, ale otázek je pochopitelně valná většina na to, zda tvoříme stále pár. Netvoříme, už dýl. Ale není to nic, co bych chtěla rozebírat veřejně. Věřím, že osobní věci mají zůstat mezi jedinci," uvedla Tereza na svých sociálních sítích s informací, že společně se svým bývalým partnerem vycházejí po rozchodu dobře, více se ale k celé situaci již nebude vyjadřovat a žádá o pochopení.

Jsme spolu v pohodě: Prosím, už to neřešte

"Nejedná se o nic dramatického. I když dramatických verzí kolují samozřejmě už stovky. Tak vám tímto moc děkuji a zároveň prosím, abyste to neřešili. Ať už nás znáte, či neznáte. Ať už jste slyšeli cokoliv. My jsme spolu v pohodě, ale poslouchat každý den novou verzi o našem rozchodu je už trošku ubíjející. Tak díky, že jste a budete ohleduplní. Větší vyjádření nečekejte," dodala bývalá česká youtuberka, která má na svém Instagramu téměř půl milionu věrných fanoušků.


Související články

Další články