Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Teri Blitzen je zamilovaná až po uši: Fanouškům ukázala nového přítele

Teri a Dorian tvoří pár
Zdroj: Se souhlasem Doriana a Terezy Hodanové/eXtra.cz- koláž
+ Dalších 10 fotografií
Nový vztah

Influencerka a bývalá youtuberka Tereza Hodanová (22) alias Teri Blitzen je znovu zamilovaná. Po konci vztahu s DJem Jakubem Strachem ukázala na Instagramu svůj nový objev, kterým je rapper Dorian. Pár si nejprve užíval na vodě se skupinkou přátel, poté si jeli odpočinout do Berlína. 

Tereza Hodanová dříve chodila s DJem Jakubem Strachem alias NobodyListenem, se kterým se minulý rok rozešla. Rozchod influencerka oznámila ještě před situací se psem. Teri má pejska Delfínu, kterého napadl jiný, agresivní pes ve Stromovce, jeho páníček ani neprojevil zájem se jakkoliv angažovat, a tak raději utekl. "Zbabělost nejvyššího kalibru," napsala Tereza k příspěvku na Instagram.

Teď ale září štěstím a láskou. Našla si totiž nového přítele Doriana. Dvojice se spolu ukázala na Instagramu, jak sjíždí Vltavu se svými přáteli. Jsou zachyceni v zelené lodi, kde se Dorian snaží rozhoupat loď a Teri ukazuje svou štíhlou postavu v plavkách.

Jejich vztah je oficiální

Poté se pár vyfotil v Berlíně, kam si nejspíš jeli odpočinout po divoké vodě. To, že jsou spolu, rozhodně netají. Bývalá youtuberka o Dorianovi píše jako o svém klukovi, takže je to oficiální. Dokonce si nechali udělat stejné symboly na nehty. Bílou sedmikrásku a oči.

Úspěšný rapper oslavuje nové album

Rapper se za svou kariéru hudebníka dost vypracoval a stal se jedním z nejsledovanějších mladých interpretů české scény. "Za úspěchem Dorianových písní se do jisté míry skrývá 'popový kabát', který mu je ze strany ortodoxních fanoušků rapu často vyčítán," uvádí web Rapzzz.com. Dorian se momentálně chystá na představení svého nového alba s názvem Everyday is May. Své fanoušky láká na Welcome drink, Meet and Greet nebo na nažehlovací květiny.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy