Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Teri Blitzen cukruje se svým ex Nobodylisten: Dal je útok psa zase dohromady?

Tereza a Jakub se oficiálně rozešli.
Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
influenceři

Influencerka a bývalá youtuberka Terry Blitzen, vlastním jménem Tereza Hodanová (21), na Instagramu popsala, jak při procházce se svým psem zažila útok jiného agresivního psa. Její pes měl najít bezpečí v náručí jejího expřítele Nobodylisten alias Jakuba Stracha (27), se kterým Hodanová dříve chodila.

"Už podruhý nám Delfínu pokousal pes. Resp. fena. Ve Stromovce, na psí louce, kde je vyhrazená část na to, aby si spolu psi hráli," popsala influencerka a bývalá youtuberka Teri Blitzen (vlastním jménem Tereza Hodanová), co se jí stalo na procházce se psem. "To, že dnes pán utekl, ani se nepřišel omluvit, natož zeptat, zda chceme s něčím pomoci, radši nekomentuju. Zbabělost nejvyššího kalibru," ulevila si ve svém příspěvku Teri.

"Jde o to, že se mi ozvaly stovky z vás. Se stejným, nebo podobným příběhem, který se jednomu pejskovi stal klidně hned několikrát. A to mě vyděsilo.Prosím, pokud máte agresivního psa, chovejte se vůči tomu adekvátně. Nepouštějte je na volno v momentě, kdy mohou ohrozit další. Nerozumím tomuhle nezodpovědnýmu přístupu. A děsí mě, že je to očividně velmi běžné," snaží se Teri o osvětu.

Psa venčila se svým ex

K příspěvku jí dal srdíčko i uživatel nobodylisten - tedy hudební producent a moderátor, vlastním jménem Jakub Strach, se kterým Teri dříve chodila. Její vyděšený pes se měl podle jejího vyjádření vrhnout Jakubovi do náruče. Nabízí se otázka, zda šlo jen o přátelskou procházku, anebo to mezi bývalým párem znovu jiskří.

Není to přitom tak dávno, co se Teri svým fanouškům svěřila, že vztah s Jakubem už je definitivně u konce. "Nechtěla jsem tohle téma tahat na sociální sítě - ani nebudu, ale otázek je pochopitelně valná většina na to, zda tvoříme stále pár. Netvoříme, už dýl. Ale není to nic, co bych chtěla rozebírat veřejně. Věřím, že osobní věci mají zůstat mezi jedinci," vyjádřila se Teri na konci srpna.


Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy