Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Terezu Voříškovou ve filmech pořád svlékají! Zase se ukáže v plavkách!

Cáky, cáky!
Zdroj: archiv
+ Dalších 14 fotografií
Nový film Po strništi bos, který je aktuálně v postprodukci, půjde do kin v létě. To je tak akorát čas na plavky a cákačky někde u vody. A jestli se opravdu těšíme na někoho v plavkách, tak je to Tereza Voříšková. Právě ta se nám v novém Svěrákově snímku v plavkách totiž předvede. Nevíme jak vy, ale my už se nemůžeme dočkat!

Terezku (27) nám ve filmech neustále svlékají! Ale kdo by se divil, když vypadá takhle! Je to hrozná kost, a tak není divu, že je to to první, co tvůrce filmů napadne, když ji někam obsadí. Pokud jde o nás, mohla by se svlékat do plavek klidně i mimo léto, ale nesmíme samozřejmě zapomínat na to, že Terka je také super herečka. Do hlavní role tohoto bijáku se opravdu hodí a bude pro diváky jako za odměnu.

Film Po strništi bos je typickým svěrákovským počinem. Scénář napsal Zdeněk Svěrák a jeho syn Jan se ujal režie, aby vzdal hold svému otci. Film zapadá do řady filmů Obecná škola, Kolja a Vratné lahve a tentokrát vypráví o tom, co se dělo před Obecnou školou. Vypadá to na rodinnou pohodovku a my se budeme těšit o prázdninách do letňáku!

Související články

Další články