Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Terezka Jordánová z Ulice (30) čeká miminko? Vše tomu nasvědčuje!

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 44 fotografií
těhotenství
Bývalá hvězda Ulice a moderátorka soutěže MasterChef Česko se na Instagramu pochlubila radostnou novinkou. Patricie Solaříková (30) se zasnoubila se svým přítelem Tiborem Pagáčem (28) a brzy se z ní stane vdaná paní. Ještě před oznámením zasnoubení odešla po 13 letech ze seriálu Ulice. Mohlo ji k tomu vést těhotenství?

Patricie Solaříková o svém odchodu z Ulice promluvila teprve nedávno. Vypověděla, že roli Terezy Jordánové dala momentálně vše, co bylo v jejích silách. „Jsem nesmírně vděčná za všechno, co mi Ulice za ta léta dala. Vždycky byla, je a bude důležitou součástí mého života. Ale po 13 letech jsem už cítila, že je na čase jít dál. Věřím, že mě pochopíte a že si i někteří z vás rádi od Terezky Jordánové/Kučerové odpočinou. I já jsem to potřebovala,“ zdůvodnila odchod. Není nakonec ale všechno jinak?

Herečky z Ulice se v porodnici střídají pomalu jak na běžícím páse, sotva jedna porodí, druhá oznámí těhotenství. Nejinak tomu může být i u Patricie. „Vypadá to, že by mohla být těhotná,“ uvedl zdroj eXtra.cz seznámený s natáčením seriálu. Solaříková by tak následovala své kolegyně, například Aneta Krejčíková má doma teprve několikaměsíčního chlapečka, těhotenství nedávno oznámila Barbora Vyskočilová a porod zanedlouho čeká i Terezu Bebarovou.

Přičemž taková „Gábina Pumrová“ o svém těhotenství mlžila o sto šest a u „Terezy Jordánové“ se v okolí seriálu spekuluje, že založení rodiny je ve skutečnosti důvodem jejího konce v Ulici. Ostatně Patricie na to má tak akorát věk a spekulacím nahrává právě i její zasnoubení.

Patricie svůj vztah s přítelem držela dlouhou dobu pod pokličkou. Tibor Pagáč, který si bude Solaříkovou brát, je event managerem hudební televize. Pokud se zvěsti o těhotenství potvrdí, zřejmě se narodí talentované miminko, které se díky slavným rodičům v showbyznysu vyz­ná.

Související články

Další články