Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Terezie Kovalová o koronaviru: Překazil jí plány na výročí svatby, vládní opatření jsou chaotická

Terezie Kovalová o koronaviru: Překazil jí plány na výročí svatby, vládní opatření jsou chaotická
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Koronavirus
Na Mercedes-Benz Prague Fashion Week zavítala také půvabná violoncellistka Terezie Kovalová (31). V průběhu týdne módy se několikrát prošla i po mole, ale na středeční přehlídku Jiřího Kalfara dorazila jako host. Terezie nám prozradila, že kvůli koronaviru nemohla oslavit výročí svatby. Krom toho řekla, jak vnímá přijatá vládní opatření.

Na dlouho očekávaný Mercedes-Benz Prague Fashion Week se těšili všichni milovníci módy a o víkendu se konečně dočkali. Po mole na jedné ze sobotních prohlídek se prošla i známá česká violoncellistka Terezie Kovalová

Terezie se na Fashion Weeku ukázala i v úterý, tentokrát ale jako host. Kovalovou doprovodil manžel Milan Vodička, se kterým v květnu měla výročí svatby. Terezie nám prozradila, že bohužel ale s manželem výročí nijak neoslavovali. "Od výročí uběhly čtyři měsíce, měli jsme to v květnu. Bohužel jsme nijak neslavili, protože manžel byl ve Státech a nemohl se dostat domů v té době," svěřila Terezie pro eXtra.cz.

Jak Terezie vnímá koronavirus?

Protože stále řádí zákeřný koronavirus, Terezie jsme se dotázali, zda se nebála na přehlídku, vzhledem k současné situaci, dorazit. "Já zrovna nejsem ten typ člověka, který by se snadno bál. Navíc onemocnění beru jako přirozenou součást našeho života. Jsem dcera doktora, takže vím, že s bakterií žijeme všichni tady kolem. No nebudu příliš vědecká, ale není to něco, co by mě příliš stresovalo," vysvětlila Kovalová.

Stejně jako řada dalších tak ani Terezie úplně nesouhlasí s vládními opatřeními. Podle ní jsou chaotická. "Myslím si, že největší problém je v tom, že jsou extrémně chaotická. Nevidím tam zatím žádnou společnou snahu, vymýšlet to nějak rozumně dopředu, aby to dávalo smysl. Zatím je to každý pes jiná ves," řekla Terezie Kovalová.

Jak moc to Terezii Kovalové a jejímu muži slušelo, se podívejte do fotogalerie.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy