Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Terezie Dobrovolná má tři kopie: Dcery jsou všechny krásné a pošilhávají po modelingu

+ Dalších 12 fotografií

Miss České republiky 1997 Terezie Dobrovolná (49) v rozhovoru pro eXtra.cz promluvila o svých třech dcerách, které mají jistý potenciál jít ve šlépějích své maminky. Největší parádnice je prý paradoxně ta nejmladší, šestiletá Rozálie Anna. Rodačka z Brna zároveň porovnala dnešní éru s tou její a zavzpomínala na krásné časy, kdy na sobě měla třpytivou korunku krásy. 

Terezie Dobrovolná vyhrála soutěž krásy Miss České republiky v roce 1997. V rozhovoru pro eXtra.cz zavzpomínala na časy, kdy si poprvé nasadila korunku a zhodnotila dnešní mladé dívky. Letos totiž soutěží hodně influencerek.


"Takové popularity, které se mi tenkrát dostalo, to se ani nedá popsat. Bylo to krásné. Měla jsem možnost poznat spoustu úžasných lidí, herce, politiky atd. Dodnes mě překvapuje, kolik lidí si pamatuje ty starší ročníky. Vzpomínám na to ráda, dalo mi to hodně do života," zavzpomínala Terezie pro eXtra.cz.

Dcery mají velký potenciál

Terezie Dobrovolná je maminkou tří dcer, Kristýny, Kateřiny a nejmladší Rozálie Anny. Všechny tři by v soutěži krásy zaručeně uspěly. "Nejstarší dcera s tím koketuje už delší dobu, myslím, že má velký potenciál, ale rozhodla se správně nejdříve odmaturovat a pak teprve zkusit modeling. Prostřední dcera je také velmi krásná, ale myslím si, že spíš směřuje na další univerzitu a bude se věnovat něčemu jinému," promluvila bývalá vítězka Miss České republiky, která neopomenula ani tu nejmladší šestiletou dceru Rozálii Annu, která je prý ze všech největší parádnice. "Co z té vyroste, to opravdu nevím," směje se modelka.

Kdyby se přece jen jedna z jejích slečen chtěla vydat na dráhu modelky, tak by to Terezii vlastně vůbec nevadilo. "Já vedu dívky k tomu, aby všechno dělaly tak, jak to cítí. Já si myslím, že je to dobrá zkušenost, a pokud by do toho chtěly jít, tak bych jim nebránila, ale nijak je k tomu nepobízím," dodala Dobrovolná.Porovnání s dnešní dobou

Co říká rodačka z Brna na letošní dívky, které soutěží v Miss Czech Republic? "Já se přiznám, že Miss už nesleduji. Samozřejmě se nedal nepostřehnout ten obrovský úspěch Češky, která vyhrála Miss World. Je to úplně jiná doba, já jsem soutěžila v době, kdy ještě byly časopisy. Myslím, že dnešní dívky to mají v něčem hodně jednodušší. Fandila bych dívkám, které mají co sdělit a aby dokázaly použít tu svou sílu k něčemu, co má smysl," řekla na závěr Terezie Dobrovolná, kterou redakce eXtra.cz potkala na 35. výročí od první Miss Československo.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy