Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Tereze teď hrozí doživotí! Žalobci se zdá necelých 9 let za 9 kilo heroinu MÁLO!

+ Dalších 38 fotografií
Jak tohle vydrží?
Tereza Hlůšková (22) si vyslechla ve středu drsný trest. Osm let a osm měsíců natvrdo v pákistánském vězení za pašování drog. Už to stačilo zdrcené Tereze, aby se psychicky zhroutila. Žalobci se ale zdá tento trest mírný a nejraději by viděl Terezu za mřížemi už navždycky!

Tereza Hlůšková, odsouzená za pašování heroinu, byla vloni v lednu zadržena na pákistánském letišti.

Od té doby uběhlo hodně času a Tereza za téměř rok a čtvrt v base chodila od jednoho stání ke druhému. Až ve středu si vyslechla drsný rozsudek, který ji doslova srazil na kolena. Představa, že bude osm let v podmínkách, které by jistě nepřála ani svému největšímu nepříteli, ji musí šíleně psychicky deptat.

Jak se ale zdá, peklo pro Terezu nekončí. Rozsudek ještě není pravomocný a Tereza se proti němu hodlá odvolat. Jak ale informuje web Blesk.cz, to samé má v plánu udělat i žalobce. Státní zástupce Aftab Ahmed nesouhlasí s výší jejího trestu a bude žádat soud o jeho zvýšení. Přijde mu, že trest osmi let je vhodný možná tak pro osobu, která pašovala suroviny k výrobě heroinu, nikoliv hotovou drogu připravenou k užívání.

„Chtěl bych, aby jí soud udělil maximální trest, tedy odnětí svobody na doživotí s dolní hranicí trestní sazby 25 let. Jde o závažný zločin pašování heroinu a Tereza dostala trest, jako by u sebe měla pouze surové opium,“ prohlásil pro Blesk.cz žalobce.

Tohle by už bylo silné kafe na každého. Uvidíme, jak se s tím vypořádá Tereza, která bude dne, kdy vycestovala do Pákistánu, už nadosmrti litovat.

Mohlo by vás zajímat

Další články