Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Tereze H. hrozí veliké nebezpečí: Ve vězení jí jde o život

+ Další 3 fotografie
Tereza H.
Heroinová Tereza H. (23) si v pákistánském vězení odpykává trest za pašování drog. Nyní blonďaté pašeračce hrozí veliké nebezpečí, které by ji mohlo stát i život. Co se v Láhauru děje?

Tereza Hlůšková (23) je v pákistánském vězení od ledna loňského roku. Odpykává si tam dlouhý trest za pašování drog. Celníci jí v kufru na letišti v Láhauru našli téměř devět kilo heroinu. Soud rozhodl, že si v Láhauru musí odsedět 8 let a 8 měsíců.

Heroinová Tereza je v posledních dnech plná strachu. Hrozí jí totiž velké nebezpečí. Město Láhaur sužuje masový zabiják. Podle zdroje Blesku se ve městě rozšiřuje obávaná horečka dengue. Proti této krvácivé horečce neexistuje očkování ani lék. Člověka může nakazit pouhé štípnutí komárem, ale i nakažená osoba.

Dokonce i vedení věznice se hrozivé choroby obává. Zahájilo kroky, aby propuknutí nemoci zabránilo. „Vězni byli instruováni, aby se chránili každé ráno a večer a aby používali repelent,“ sdělil Blesku Aršád Ali.

Mohlo by vás zajímat

Další články