Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Tereza z Výměny manželek čelí drsné kritice: Jsi odpad, doufám, že ti vezmou děti, supí diváci

Tereza z Výměny manželek čelí drsné kritice: Jsi odpad, doufám, že ti vezmou děti, supí diváci
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 11 fotografií
nenávist
Středeční díl pořadu Výměna manželek byl podle mnoha diváků tím nejhorším, který televize Nova za historii této reality show odvysílala. Do pořadu se přihlásila Tereza (34) s jejím partnerem Janem (27) z Vimperka a během natáčení se na světlo světa dostaly o obou velmi nepěkné informace. Tereza podle příbuzných propadla drogám a vinu na tom měl nést právě Honza, který hned první noc vlezl náhradní manželce Nikole (28) do postele a chtěl po ní, aby se s ním vyspala. Rozzuření diváci bez problémů našli Terezin profil na Facebooku a ostře se do ní i do Honzy, kterého si po natočení pořadu skutečně vzala, pouští.

Premiérový díl oblíbeného pořadu Výměna manželek byl opět velmi dramatický. Tereza s Janem se často hádají a z natáčení málem nic nebylo, protože se pár krátce před začátkem ošklivě pohádal. A dokonce skoro došlo i k rozchodu. Právě to by byl podle mnohých diváků ten nejlepší možný scénář - po zhlédnutí epizody totiž nemají pro Terezu ani Honzu žádná vlídná slova. Ba naopak oběma na sociální síti dávají jasně a bez skrupulí najevo, co si o nich myslí.

Během Výměny vyšlo najevo, že Jan i Tereza podle příbuzných berou drogy. Tuto skutečnost přiznal i sám Honza, podle kterého si jeho partnerka umí něco sehnat za všech okolností. Honza rovněž původně tajil skutečný důvod, proč Terezin dvanáctiletý syn nebydlí s nimi - rozhodl se bydlet u babičky a dědy, protože Honza jeho mámu přímo před jeho očima bil a ponižoval. Právě způsob péče o děti bylo to, co diváky vytočilo doběla.

Terezin profil na Facebooku si fanoušci pořadu našli velmi rychle a nešetří ostrými slovy. „Pia ubohá, co upřednostňuje nějakého zmda, co ji jen bije před dětma!!! Ty si nemáš co říkat matka, doufám, že ty děti ti vezmou a budou mít lepší život,“ napsal jeden z rozzuřených diváků. „Nechápu, jak si takový odpad jako vy může říkat matka. Bezmozek, který dává před dětmi přednost fetu a vypatlanému nemakačenkovi. Všechno se vám vrátí,“ napsala další divačka.

Svatba

Zatímco na začátku pořadu to vypadalo, že se Tereza a Honza rozejdou, na konci došlo k nečekanému zvratu. Jan se vytasil s prstenem a Terezu požádal o ruku. Jelikož Tereza už nyní vystupuje pod jeho příjmením, zdá se, že ke svatbě skutečně došlo. Petr ani malá Eliška, které má Tereza z předchozího manželství, tak už zřejmě v definitivní konec vztahu své matky s mužem, kterého její rodina považuje za to nejhorší, co ji mohlo potkat, zřejmě doufat nemohou.

Další peprné vzkazy najdete ve fotogalerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy